Як поїхати в Болгарію на Золоті піски.

Болгарський курорт Золоті Піски приваблює туристів зі Східної Європи, Німеччини та Росії м'яким кліматом і невисокими цінами. Щоб поїхати туди, можна придбати готову путівку у туристичних фірм або спланувати поїздку самостійно.
Інструкція
1
Переконайтеся, що закордонні паспорти всіх мандрівників діють ще як мінімум 6 місяців з моменти передбачуваної дати виїзду з Болгарії.
2
Забронюйте готель, апартаменти або віллу на спеціалізованому сайті. Виберіть дати прильоту і відльоту, регіон. Вибрати найбільш відповідний вам по віддаленості і цінової категорії варіант. Ви також можете почитати відгуки відпочиваючих про те чи іншому місці проживання. Вкажіть інформацію про всі мандрівників, здійсните оплату за допомогою пластикової картки. Деякі сайти дозволяють внести невелику частину суми, залишок необхідно сплатити готівкою власнику житла по прильоту. Отримайте підтвердження резервування апартаментів або номера в готелі по електронній пошті.
3
Придбайте авіаквитки в Болгарію. Найзручніше добиратися до курорту з аеропорту міста Варна. Безпосадочні рейси з Москви виконують «Авіакомпанія Сибір» (S7 Airlines) і Bulgaria Air. До Золотих Пісків від аеропорту курсує автобус, також можна скористатися послугами таксистів, відстань становить 18 км.
4
Оформіть поліси медичного страхування на всіх виїжджають до Болгарії на весь період перебування в країні. Для цього необхідно звернутися в страхову компанію, що має ліцензію на здійснення цього виду страхування.
5
Отримайте візу до Болгарії. Перелік документів, необхідних для оформлення візи ви можете знайти на офіційному сайті посольства республіки в Москві.
6
Придбайте болгарську валюту (леви) в достатній кількості для покриття своїх витрат під час поїздки. Крім готівки великі торгові точки і ресторани приймають оплату пластиковою карткою, але в сувенірних крамницях, невеликих пунктах громадського харчування та маленьких магазинчиках розплатитися їй не вдасться.
7
Відправляйтеся в аеропорт до відкриття реєстрації на рейс, при міжнародних перельотах цей вона починається за три години.