Як скачати драйвери на блютуз. Як встановлювати блютуз на комп'ютер.

Bluetooth-адаптери використовуються для передачі інформації за відповідним бездротовому каналу. Щоб забезпечити правильну роботу цих пристроїв, необхідно використовувати спеціальне ПЗ або драйвери.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
При роботі з зовнішнім Bluetooth-адаптером, який підключається до комп'ютера через USB-порт, встановіть драйвери з супутнього диска. Вставте вказаний DVD в привід комп'ютера і дочекайтеся появи меню автозапуску.
2
Відкрийте файл-інсталятор і дотримуйтесь покроковому меню для продовження установки запропонованого програмного забезпечення. Виконайте перезавантаження комп'ютера після завершення зазначеної процедури.
3
Якщо у вас відсутній диск з програмою виконайте її пошук в інтернеті. Відвідайте сайт виробника Bluetooth-адаптера. Знайдіть меню «Завантаження» або Drivers. Виберіть модель використовуваного пристрою.
4
Скачайте запропоновану ресурсом програму. Виконайте установку додатка. Перезавантажте комп'ютер. Перевірте працездатність Bluetooth-адаптера. Для цього запустіть програму і виконайте синхронізацію з мобільний пристроєм.
5
Іноді буває складно знайти підходяще програмне забезпечення. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, використовуйте універсальну базу драйверів. Відкрийте сайт www.samlab.ws/soft/samdrivers. Перейдіть по посиланню «Завантажити» і дочекайтеся копіювання файлів на жорсткий диск.
6
Розпакуйте завантажений архів і запустіть файл DPS-drv.exe. Після завершення сканування певних пристроїв виділіть меню, пов'язані з Bluetooth-адаптером. Натисніть кнопку «Оновити».
7
Кілька раз підтвердіть установку непідписаних комплектів драйверів, натиснувши кнопку «Так» або «Продовжити». Після завершення роботи програми відкрийте меню «Диспетчер пристроїв». Переконайтеся в тому, що біля назви Bluetooth-адаптера немає знаку оклику.
8
Перезавантажте комп'ютер. Спробуйте запустити встановлене програмне забезпечення і переконайтеся в коректності роботи модуля Bluetooth.