Як знайти вакансії для роботи влітку.

Влітку, особливо в місцевостях з хорошим кліматом і пам'ятками, куди приїжджають численні туристи, легко можна знайти сезонну роботу. Нехай вона досить скромно оплачується, але для деяких людей навіть невелика надбавка до бюджету буде істотною підмогою.
Інструкція
1
Якщо у вашій місцевості є готелі, пансіонати, бази відпочинку, їх керівництву напевно знадобиться додатковий штат співробітників на літній період. Найбільш затребуваними будуть такі спеціальності, як: прибиральники території, покоївки, аніматори, чергові рятувальники на пляжах, вожаті для дитячих груп і т.п. Наведіть довідки, зверніться до відповідальних осіб цих установ.
2
В літній період (особливо в жарку сонячну погоду) різко виростає реалізація таких харчових товарів, як морозиво і прохолодні напої. Буквально на кожному розі виникають нові намети або пересувні ящики-холодильники. Відповідно, потрібні і нові продавці. З ростом числа відпочиваючих відкриваються додаткові точки громадського харчування: кіоски, літні веранди кафе і ресторанів. Зрозуміло, власникам цих точок знадобиться додатковий штат офіціантів, барменів, прибиральників, підсобних робітників на кухні і т.п. Ви можете без особливих проблем влаштуватися на яку-небудь з перерахованих посад, але при цьому від вас зажадають медичну (санітарну) книжку.
3
Влітку також проводяться роботи з благоустрою міст. Ви можете, наприклад, влаштуватися в бригаду з озеленення. За довідками про вакансії звертайтеся у відповідні муніципальні служби.
4
Організаціям, які займаються дозвіллям туристів, можуть знадобитися додаткові екскурсоводи, водії, підсобні робітники на базах. Інформацію про наявність вакантних місць ви можете отримати безпосередньо у потенційних роботодавців.
5
Нарешті, літо - пора збору врожаю ягід, зелені, ранніх сортів фруктів. І державним, і приватним сільськогосподарським підприємствам в цей час потрібні робітники, тобто збирачі. Оплата може вироблятися як в грошовому обчисленні, так і продукцією. Якщо ваше здоров'я дозволяє займатися такою роботою, ви без праці отримаєте місце.