Як зробити 3gp відео на телефон.

Певна частина мобільних телефонів і комунікаторів здатна відтворювати відеофайли. На жаль, деякі з них призначені тільки для роботи зі спеціальним форматом - 3gp.
Вам знадобиться
  • Total Video Converter.
Інструкція
1
Для зміни формату відеофайлу використовуйте спеціальну програму. Існує велика кількість різних конвертерів. Для початку спробуйте обробити відео за допомогою утиліти Total Video Converter.
2
Скачайте файли встановлення зазначеного додатка. Запустіть програму-інсталятор і дотримуйтесь покроковому меню для продовження установки. Перезавантажте комп'ютер, завершивши зазначений процес.
3
Відкрийте програму Total Video Converter, запустивши ярлик TVC, що з'явився на робочому столі. Після відкриття головного робочого меню натисніть кнопку New Task.
4
У розгорнулося підменю виберіть пункт Import File. Перейдіть в каталог, який містить вихідний відеофайл. Для цього використовуйте запущене меню провідника. Виділіть лівою кнопкою миші потрібний файл і натисніть кнопку «Відкрити».
5
Після вибору вихідного відеофайлу відкриється нове меню, що містить список форматів, в який може бути переведено відео. Вивчіть доступні формати, які стосуються меню Mobile. Натисніть кнопку 3gp.
6
Якщо ви обробляєте порівняно довгий відеофайл, а плеєр мобільного телефону не наділений функцією перемотування зображення, розділіть фільм на кілька окремих доріжок. Це дозволить вам швидко запустити потрібний момент файлу.
7
Відкрийте меню Options і знайдіть графу File Resize. Перейдіть до поля Max Time і встановіть потрібний період. Збережіть зміни і поверніться в головне меню програми.
8
Відкрийте меню Output Folder і виберіть каталог, куди будуть збережені отримані файли. Натисніть кнопку Convert Now для запуску процесу. У підсумку ви отримаєте декілька відеофайлів у форматі 3gp, тривалість яких не перевищуватиме вказане значення.
9
Скопіюйте отримані файли на карту пам'яті мобільного пристрою. Перевірте можливість зчитування відео. Для попереднього аналізу файлів використовуйте програму Nokia 3gp player або її аналог.