Як зняти на добу квартиру.

Добова оренда квартири є гарною альтернативою готельним номерам. По-перше, це зручніше: ніхто не заборонить приводити гостей після 23:00, а їжу можна приготувати на кухні. По-друге, можна вибрати квартиру в будь-якому районі міста. І, нарешті, це дешевше.
Вам знадобиться
  • Оголошення в газетах або мережі інтернет.
Інструкція
1
Підбирати відповідний варіант краще завчасно. Зняти квартиру на добу можна безпосередньо у господаря або через агентство нерухомості. Пропозиції по оренді розміщуються в газетах безкоштовних оголошень і в мережі інтернет. Оренда житла без посередника, як правило, обходиться дешевше, однак таїть «підводні камені». Трапляється, що несумлінні ділки здають квартиру, яка їм не належить. Тому перше, що потрібно зробити - перевірити паспорт і документи, що підтверджують право власності на квартиру: свідоцтво про державну реєстрацію права власника або довіреність, засвідчену нотаріально. Пам'ятайте: ніхто не має права забирати у вас в якості застави паспорт або інші документи. Щоб убезпечити себе від можливих ризиків, краще укласти договір, в якому зазначені термін проживання, порядок розрахунків, а також наведена опис меблів і речей, що знаходяться в квартирі.
2
Заздалегідь забронювати житло можна, звернувшись в агентство нерухомості, що надає послуги подобової оренди квартир. Для гарантованого бронювання фірми зазвичай просять внести передоплату. Послуги агентства в більшості випадків включені у вартість проживання. За додаткову суму деякі компанії організують зустріч в аеропорту і трансфер до квартири, замовлять готові страви, організовують екскурсійну програму. Якщо ви є транзитним пасажиром, уточніть, чи є можливість погодинної оплати за житло.
3
Вартість добової оренди залежить від багатьох факторів. Найбільш важливу роль відіграє розташування квартири, її стан і наявність побутової техніки. Позначається і фактор попиту: під час проведення великих заходів, студентських сесій, сезону відпусток проживання може обійтися дорожче. Тим не менш, варіантів подобової оренди багато, тому, потурбувавшись заздалегідь, можна вибрати найбільш відповідне для себе житло.
Корисна порада
Для оформлення подобової оренди знадобиться паспорт або інший документ, що засвідчує особу. В якості застави може знадобитися додаткова сума грошей. При виселенні з квартири застава повертається.