Що таке декорування. Як навчитися грати на фортепіано самостійно.

Під терміном «декорування» розуміється прикраса якого зовнішнього вигляду будівлі, або інтер'єру. Деякі люди не мають ніякого відношення до оформлення фасадів будинків, а от зробити інтер'єр свого житла більш красивим, затишним хочеться.
Інструкція
1
Зрозуміло, смаки у людей різні. Тому й уявлення про красу і зручність у кожної людини суто своє, індивідуальне. Тим більше, що смаки змінюються, причому досить швидко. Те, що ще зовсім недавно здавалося красивим, модним, передовим, тепер здасться безнадійно відсталим, буде дратувати. Тому прикраса інтер'єру краще доручити кваліфікованому спеціалісту - дизайнеру. Він підбере найбільш оптимальні варіанти, з урахуванням смаків і переваг замовника.
2
Для прикраси можуть бути застосовані самі різні матеріали: тканини, дерево, кераміка, метал, фарфор, скло і т.д. Багато що залежить не тільки від кваліфікації і смаку дизайнера, але і від розмірів і форми приміщень, які треба декорувати, а також від того, яку функцію виконують ці приміщення. Адже декор, цілком доречний у спальні, буде чужеродно виглядати у вітальні, а тим більше на кухні. У будь-якому випадку слід приділити велику увагу декору вікон. Добре підібрані штори здатні скорегувати ті чи інші недоліки, створити враження, що кімната більше простора і світла, наприклад.
3
Навіть безнадійно старомодну меблі, якщо замовник наполегливо не бажає з нею розлучатися, можна візуально зробити більш сучасною, замінивши фурнітуру, наприклад, рукоятки, засувки-стопори і т.п. Додавши до цього в'язані серветки, скатертини, повісивши на стінах одну-дві картини і підібравши відповідну люстру-абажур, дизайнер створить атмосферу справжнього домашнього затишку. Якщо ж замовник схиблений на любові до природи, то можна помістити у вітальні один-два акваріуми, підібравши для них найбільш підходящі місця, а на стінах розвісити кашпо з кучерявими ліанами. Зрозуміло, колір і малюнок шпалер, або матерії, якої обтягнуті стіни, повинен також відповідати цій тематиці.
4
Якщо замовник дуже любить історію, зокрема, військову, найкращими елементами декору будуть колекція холодної зброї та картини на батальні сцени. Ну, а якщо він любить японський стиль, слід обмежитися самим мінімумом простих меблів і приділити особливу увагу тому, щоб в кімнатах були розстелені циновки (татам) і композиційні прикраси (ікебани).