Як вибрати браузер для інтернету.

Інтернет займає все більше місця в сучасному житті. З його допомогою люди не тільки відпочивають, а й заробляють. Тому доступ в глобальну мережу повинен бути максимально зручним.
Інструкція
1
Для перегляду інтернет-сторінок необхідний браузер. Існує безліч їх варіантів, що відрізняються за своєю функціональністю, швидкості роботи. Як правило, всі вони безкоштовні, тому кожен може вибрати для себе оптимальний варіант. Нижче представлені основні веб-оглядачі, сумісні з системою Windows.
2
Internet Explorer (IE) Стандартний вбудований браузер Windows і, мабуть найвідоміший з оглядачів. Славу він собі заслужив скоріше зі знаком «мінус», так як найповільніше модернізувався. Крім «рідний» операційної системи, інші він не підтримує. Функціонал програми досить широкий. У нових версіях є менеджер закачування, можливість блокування банерів і спливаючих вікон, що вельми приємно - це зменшує кількість реклами. Крім того, «славу» Експлорер принесла низька швидкість роботи. Також він досить сильно «перевантажує» систему.
3
Google ChromeНабірающій популярність браузер від компанії Google. Швидкий, не перевантажувати роботу комп'ютера. Підтримує більшість операційних систем: Windows, Mac, Linux, Android. Функціонал практично той же, що у IE. Недолік - не надто зручна настройка «під себе».
4
Opera Теж досить швидкий і «легкий» браузер. Підтримує багато операційні системи, у тому числі використовуються на мобільних пристроях. За функціоналом не поступається двом попереднім браузерам. Мінуси проявляються не відразу. Користувачі нерідко скаржаться на те, що саме в роботі Опери найчастіше виникають помилки. Зате у програми передбачена достатньо тонка настройка інтерфейсу і функцій.
5
Mozilla FirefoxЕдінственний браузер з усіх перерахованих, у якого ліцензія «відкрита». Це значить, що всі користувачі можуть самі писати для веб-оглядача розширення, видозмінювати програму на свій розсуд, поширювати її і копіювати. В цілому, головний бонус цього браузера - маса доповнень, які легко встановлюються. Серед них, наприклад, такі популярні, як закачка медіафайлів, блокіратор реклами (причому всі їх також можна «підлаштувати» під себе). На жаль, велика кількість «примочок» дає відчутний мінус: перегруз роботи системи. З усіх браузерів ніякий не «зависає» так часто, як Mozilla (крім, мабуть, IE). Зате, як правило, в ньому все справно працює.
Корисна порада
При виборі браузера слід враховувати можливості комп'ютера і свої власні запити.