Як вибрати кращі мультфільми року.

Більшість батьків хочуть дати своїм дітям все найкраще. Однак складно серед розмаїття мультиплікаційних фільмів, що випускаються щороку, вибрати найцікавіші і якісні, які неодмінно сподобаються дитині.
Інструкція
1
Мультфільми подобаються не тільки дітям, а й дорослим. А хто буде краще знати смаки своєї дитини, як на її батьки? Дізналися, що виходить чергова новинка - подивіться її самі. Якщо ви визнаєте анімаційне творіння цікавим і відповідним для дитини, можна включити чаду мультик.
2
Часом не обов'язково дивитися все мультфільми, що вийшли за рік, досить прочитати їх опис. На багатьох сайтах, присвячених фільмам, і інтернет-енциклопедіях розміщуються анонси кіноновинок. Більшості батьків хочеться, щоб мультфільм навчив дитину дружбу, турботі про оточуючих, дав якісь корисні відомості про світ. Якщо все це присутнє в опісаніі- сміливо скачайте мультиплікаційний фільм.
3
Також багато сайтів люблять складати рейтинги кращих анімаційних фільмів, що вийшли протягом року. Вони можуть бути засновані на відгуках критиків, на касових зборах або на опитуванні глядачів. Все, що вам потрібно - подивитися такий рейтинг, і ви будете знати, чим зайняти дитину ввечері.
4
В більшій масі мультфільми створюються саме для дітей. Ця аудиторія - суворі критики. Просто запитайте у сусідських дітлахів, що цікавого вони дивилися в цьому році, що їм сподобалося, а що, навпаки, не варто було витраченого часу. Діти із задоволенням розкажуть вам сюжети мультфільмів, барвисто опишуть найбільш захоплюючі місця і дадуть рекомендації, коли чекати другу частину.
5
Якщо ви дивитеся мультфільми он-лайн, напевно на сайті відображається кількість переглядів, або користувачі можуть проголосувати за вподобаний їм фільм, виставивши йому оцінку. Виберіть мультфільми, які мають високий рейтинг - вони сподобалися більшості користувачів.
Зверніть увагу
Підбираючи мультфільм для маленької дитини, пам'ятайте, що він повинен бути барвистим і з хорошою графікою. Особи героїв повинні бути добре промальовані, в мультиплікаційному фільмі не повинно бути різкою музики, яка може налякати малюка.