Як заправити картридж для xerox.

На якість друку і довговічність принтера значно впливають якість вибраного тонера і правильність заправки картриджа. Виконати цю роботу на дому дуже складно, особливо, якщо потрібно заправити картридж для Xerox. Справа в тому, що ця модель вимагає підвищеної уваги та обережності.
Вам знадобиться
  • тонер, середня хрестова викрутка, пінцет, тонка шліцьова викрутка, кілька м'яких чистих ганчірок, жорстка кисть, маленька воронка, пилосос, струмопровідна мастило, маленький канцелярський ніж
Інструкція
1
Приготуйте стіл для заправки картриджа. Постеліть на нього кілька газет. Від'єднайте картридж від принтера Xerox і покладіть великою частиною фотокондуктора вниз так, щоб пробка заправного отвору перебувала зліва від вас. Відкрутіть п'ять саморізів і піддіньте дві засувки на ближній до вас частині корпусу. Відкрийте верхню кришку картриджа. З торцевих сторін відкрутіть ще по три самореза і зніміть бічні кришки. Зніміть і відкладіть в сторону зарядний вал. Відкрутіть фетр, після чого акуратно від'єднайте фотобарабан і відкладіть в сторону, обернувши в ганчірку. Зніміть контактну пружину, якщо вона є на вашій моделі Xerox, і відкріпите дозуюче лезо.
2
Висипте в окрему газету залишки тонера і інше сміття. Пилососом очистіть дозуюче лезо і всю внутрішню поверхню картриджа від залишків тонера. Встановіть на місце дозуюче лезо. Протріть ганчіркою бічні кришки та контактні частини валів. Останні змастіть токопроводящей мастилом.
3
Закріпіть на місце контактну пружину. За допомогою сухої чистої безворсовой тканини акуратно витріть фотобарабан і зарядний вал, встановіть їх на місце. Ні в якому разі не торкайтеся до цих деталей пальцями. Якщо це сталося, то акуратно витріть свої відбитки. Зберіть залишилися елементи картриджа.
4
Закрийте верхню кришку картриджа Xerox і відкрийте заправний отвір. Приготуйте воронку. Це може бути як спеціальне пристосування, так і скручений у конус аркуш цупкого паперу. Засипте через лійку в заправний отвір приблизно 80-85 г тонера. Закрийте пробку і протріть спиртом зовнішні контакти картриджа. Повертите в різні боки картриджем - тонер не повинен висипатися. Тепер можете встановлювати його в ваш принтер Xerox. Запустіть тестову друк, щоб перевірити якість виконаної роботи.
Зверніть увагу
Спочатку необхідно ретельно почистити картридж, і тільки після цього приступати до його заправці. В іншому разі пристрій може прийти в непридатність.