Як вибрати модні гумові чоботи.

Гумова взуття добре захищає ноги від попадання води, тому в прохолодну осінню погоду необхідно мати вдома такі чоботи. Зараз гумового взуття приділяють увагу відомі модельєри. Тому в магазинах є витончені і зручні чобітки, які прикрасять ноги і будуть модним доповненням будь-якого вбрання.
Інструкція
1
Вибираючи гумові чоботи, подивіться спочатку на їх підошву. На ній має бути рельєфний малюнок. Якщо поверхня взуття гладка, то є ймовірність того, що ви будете ковзати по калюжах і льоду.
2
Подивіться на чобітки з усіх боків. Якщо помітили, що маються роздутості, тріщини, шорсткості, подряпини або відколи фарби на гумі, то це взуття зроблена неякісно і пропускатиме воду. Шви на виробі повинні бути рівними і акуратними. На деяких сучасних моделях чобіт вшита блискавка. Таку взуття найбільш зручно одягати, але пам'ятайте, що якщо вода дійде до застібки, то ви можете промочити ноги.
3
Вивчіть взуття зсередини. Зверніть увагу, щоб текстильні вставки і підкладка в чоботі були зроблені з натуральних матеріалів. Подивіться на те, як склеєні гума і текстильна тканина. Поверхня їх з'єднання повинна бути рівною і водонепроникною. Подивіться на місце зіткнення підошви і самого взуття. Якщо помітили маленькі тріщини, складки і погано склеєні місця, то краще таке взуття не купуйте, вона буде пропускати воду.
4
Вибираючи гумові чоботи, обов'язково робіть примірку. Пам'ятайте що якщо взуття вам мала, то з часом ви не зможете її розносити. Надягайте чоботи з вовняним носком. Сучасний варіант для поганої дощової погоди - це виріб з хутряною або повстяної прокладкою у вигляді чобітка. Його можна витягати по необхідності і носити взуття з носком.
5
Виберіть малюнок і колір чобіт. Якщо ви наділи яскраву осінній одяг, то гумові чоботи підберіть в тон верхнього одягу суворої забарвлення. У разі, якщо ви носите однотонні речі, тоді вибирайте взуття з яскравим строкатим малюнком. Сучасні гумові чоботи виготовляються «під текстиль» і «під шкіру». Вибираючи взуття, враховуйте матеріал, з якого пошито куртка, плащ або пальто, щоб стиль був гармонійним. У модних гумових чоботях для додання їм стильності використовуючи каблук і інші елементи декору: стрічки, шнурівки.
6
Коли ви вже купили вподобані вам чобітки, перевірте їх на герметичність. Для цього поставте взуття в ємність з водою. Якщо вода не потрапила всередину, тоді сміливо надягайте чоботи в дощову погоду.