Що потрібно для лову коропа. Як зробити гуртки для лову коропа.

Карп - окультурена ставкова форма річкового сазана, пристосована до проживання в водоймах будь-якого типу. У середній смузі Росії ловля коропа починається зазвичай в кінці квітня і закінчується в жовтні. Найбільш активний період клювання відбувається одразу після нересту і потім - влітку.
Вам знадобиться
  • - вудилище
  • - волосінь
  • - ковзний поплавок
  • - короповий гачок
  • - поплавок
  • - прикормка
Інструкція
1
Використовуйте для полювання на коропа однорічний цільний спінінг або спеціальні вудилища жорсткого ладу. Для настрою гармонійно підібраною оснастки під вибране вудилище і діаметр волосіні знадобиться безінерційна котушка. Якщо навантаження перевищить міцність волосіні, нитка буде збережена від обриву, автоматично скидаючись з котушки в потрібній кількості.
2
Вибираючи волосінь, зверніть увагу на її діаметр. Ідеально підійде нитка? 0,25 мм. Щоб вона не виділялася на фоні водоростей, підбирайте лісочку в тон рослинності. Оскільки при застосуванні грубої оснастки кількість клювань зменшується, краще брати лісочку без запасу міцності.
3
Встановіть на основну волосінь ковзний поплавок і стопор. Більшість поплавців для далекого закидання приманки ставиться з внутрішньої відвантаженням. В деяких конструкціях кіль необхідно заповнити свинцевим дробом, в інших вже мається важкий кіль. Поплавці пустотілого кіля мають гарну стійкість і чуйно реагують на клювання, зберігаючи вертикальне положення при різних маніпуляціях з снастю.
4
Діапазон вантажопідйомності і розмірів ковзних поплавців досить широкий. Розміри середнього поплавка такі: при довжині 20см діаметр антени складає від 3 до 5мм, а діаметр тіла в найбільш широкому місці поплавка 10-12 мм. Вантажопідйомність такого поплавця повинна складати 3-7 г.
5
Важливе значення для лову коропа має забарвлення поплавка. Верхня частина повинна мати яскраві поперечні смуги, решта тіла - нейтральний колір, менш помітний для риб. Округлий короповий гачок №7 має коротке ложе та колечко. Жало, що має канонічну форму, злегка загнуто всередину.
6
Складовою деталлю оснастки є бусинка, яка запобігає прослизання в колечку стопорного вузла. Діаметр пластикової бусинки - 2-3мм. Отвір в ній повинно бути не менше 0,3 мм.
7
Для приготування насадки і прикормки використовуйте манку, розпарений макуха, кукурудзяну і соєву муку, висівки, варений розім'яту картоплю, черв'яків і т.п.