Як навчитися римувати.

Рима нарівні з ритмом рядка і симметричностью строфи є визначальним елементом вірша. Знайти слово в пару попередньому рядку не завжди представляється можливим, і на допомогу творцеві приходять додаткові джерела.
Інструкція
1
Перш ніж звертатися до генераторів рим, спробуйте перефразувати вже написану рядок. Є деяка кількість слів, до яких риму підібрати складно або взагалі не можна. До інших є обмежена кількість рим і всі вони «заїжджені». Яскравий приклад: любов - кров - знову. Якщо ви пишете вірші у великій кількості, вам вже відомо, які слова краще не ставити в кінці рядка.
2
Скористайтеся усім розмаїттям видів рим. Як правило, більшість поетів обмежується трьома-чотирма різновидами. За принципом постановки наголосу вони бувають чоловічими (наголос на останній склад рядка), жіночими (на другий склад від кінця рядка), дактилическими (на третій від кінця) і гіпердактилічні (на четвертий від кінця).
3
За принципом точності рими можуть бути точними і приблизними. Приклад точної рими: лід - літак. Приблизна може бути і такий: спрага - шкода. Вибір залежить від загальної ритмічної картини вірша.
4
Пробуйте створювати і нові види рим. Потім за характеристиками ви, можливо, знайдете їх наукова назва, але не думайте, що ваша робота пропала марно. В майбутньому винахідницький досвід стане вам у пригоді.
5
Спробуйте перефразувати рядок, яку збираєтеся писати. Замініть частину слів синонімами.
6
Якщо таким способом знайти риму не вдалося, зайдіть на сторінку генератора рим по першій посиланням внизу. Введіть ріфмуемое слово в поле вгорі сторінки і натисніть кнопку «Введення». Зверніть увагу, що наголос в експонованих варіантах не враховується.