Як поводитися на співбесіді.

Успішна співбесіда може стати містком в нове життя з високооплачуваною роботою і визнанням оточуючих. Тому готуватися до співбесіди потрібно ретельно і вести себе на інтерв'ю так, щоб у роботодавця не виникло сумнівів щодо вашої професійної придатності та працездатності.
Інструкція
1
Заходьте до кабінету впевнено, привітайтеся і представтесь. Посміхайтеся доброзичливо, але не запобігливо. Погляд співрозмовника зустрічайте спокійно, не опускайте очі, і не тривожтеся.
2
Вибирайте стілець поближче до співрозмовника, якщо вам запропонували вибрати місце. Не піддавайтеся спокусі сісти якнайдалі від потенційного роботодавця. Це може видати ваш страх і невпевненість до себе.
3
Не приймайте позу захисту: чи не схрещуйте ноги і не переплітайте руки. Тримайтеся розслаблено. Але не варто відкидатися недбало на спинку стільця, або закидати руки за голову. Розхлябаності не місце на серйозному співбесіді.
4
Відповідайте на питання чітко і впевнено. Продумайте заздалегідь свої відповіді ще вдома, можна навіть відрепетирувати з ким-небудь із домашніх. Як правило, на співбесіді задають однотипні питання, які стосуються вашої попередньої роботи, досвіду, особистих якостей і планів на майбутнє.
5
Не соромтеся самі питати про те, що вважаєте важливим. Але не робіть це в перші хвилини співбесіди. Дочекайтеся, коли співрозмовник надасть вам таку можливість. Можете робити позначки в щоденнику і уточнювати інформацію. Проявіть свою зацікавленість потенційним місцем роботи.
6
Слідкуйте за своїм жестами. Вони часто можуть сказати про людину більше, ніж слова. Чи не теребите одяг, не поправляйте постійно зачіску і не торкайтеся особі. Так роблять невпевнені в собі люди або ті, кому є що приховувати. Складені будиночком кисті рук, впевнені періодичні кивки головою і відкриті в сторону співрозмовника долоні говорять про ваш спокої та володінні ситуацією.
7
Пам'ятайте, що на співбесіді, вибирають не тільки вас. Ви теж робить свій вибір і роздумуєте, а чи варта ця компанія ваших сил, часу і частинки життя. Тому поводьтеся як рівноправний партнер, а не як прохач.
Від того, як ви поведете себе на співбесіді в банці, залежить не тільки прийняття на роботу. Якщо ваша персона повністю відповідає вимогам організації до співробітника, випробувальний термін може бути скорочений до мінімуму, а розмір заробітної плати збільшений.
Інструкція
1
Подумайте, які якості хоче бачити в потенційного працівника банківська організація. Від своїх співробітників банк вимагає акуратності, старанності, уважності. Постарайтеся відповідати цим очікуванням, ведіть себе коректно.
2
Виберіть відповідний одяг. Звичайно, в ході інтерв'ю ви можете блиснути своїми знаннями і справити сприятливе враження навіть в рваних джинсах, але все-таки про вас будуть судити і за зовнішнім виглядом. Зупиніть свій вибір на якісному діловому костюмі, вичистіть взуття. Майте на увазі, що в більшості банків введений строгий дрес-код, тому від вас вимагатимуть дотримання стандартних правил.
3
Підготуйтеся до співбесіди заздалегідь. Вивчіть, які обов'язки виконує співробітник конкретного підрозділу банку, зазвичай вони перераховані в тексті вакансії. Підготуйте відповіді на всі можливі питання. Репетируйте перед дзеркалом.
4
Не забудьте взяти документи, які свідчать про вашу освіту, пройдені курси підвищення кваліфікації. Роздрукуйте резюме, навіть якщо ви відправляли його електронною поштою, інтерв'юер може не взяти аркуш з собою на співбесіду.
5
Відповідайте на питання максимально конкретно. Якщо ви почнете «лити воду», це може бути сприйнято як невпевненість в собі або нестача теоретичних знань.
6
Не соромтеся зізнатися, якщо ви не в повній мірі володієте будь-яким навиком, необхідним для роботи в банці. Потенційний роботодавець оцінить вашу чесність, та й вічно приховувати, що ви щось не вмієте, не вийде. Краще постарайтеся зацікавити співрозмовника своїм досвідом в інших сферах, пов'язаних з виконанням обов'язків.
7
Посміхайтеся. Це особливо важливо, якщо ваша майбутня робота буде пов'язана з обслуговуванням фізичних осіб, інтерв'юер оцінить і вашу грамотну мову. Намагайтеся контролювати себе і не вживати слова-паразити.
8
Пам'ятайте, що вас можуть піддати стресовому співбесіді. Ви зрозумієте це, якщо вам будуть задавати питання, не чекаючи відповіді, або якщо їх характер безпосередньо не пов'язаний з майбутньою роботою. Постарайтеся зберігати самовладання і не вестися на провокації.