Як зняти житло без агенства.

Орендувати житло в Росії - дороге задоволення. Звичайнісінька квартира в старому п'ятиповерховому будинку може дорівнювати за вартістю з середньою зарплатою в місті. Агентства нерухомості скромністю не відрізняються і за свої послуги беруть від 30 до 80 відсотків. Але минути агентів і зняти житло без їхньої допомоги можна.
Інструкція
1
Зайдіть на міський форум або сайт і подивіться оголошення з нерухомості. Переважна більшість оголошень на інтернет-порталах дають агенти. Але іноді можна знайти і повідомлення від господаря квартири. Будьте готові до того, що вам доведеться провести багато часу за комп'ютером, і результат може бути і негативним.
2
Залучіть знайомих, родичів і друзів до вирішення вашої проблеми. Напишіть інформацію про те, що вам потрібно житло в статусі в соціальних мережах і в підписі на всіх форумах, де з'являєтеся. Зателефонуйте всім знайомим, які є в телефонній книжці. Розкажіть на роботі, в фітнес- клубі на мовному гуртку про винаймання квартири. Чим більше людей буде знати про проблему, тим більше шансів її вирішити.
3
Розклейте оголошення на дошках оголошень, на стовпах і під'їздах. Часто квартири здають літні люди. А серед них мало активних користувачів інтернету. Зате бабусі і дідусі люблять читати паперові оголошення. Пишіть текст великим і зрозумілим шрифтом. Якщо у вас є міський номер телефону, вказуйте і його разом з номером мобільного.
4
Зверніться в засоби масової інформації. Дайте оголошення про винаймання житла в газети і на телебачення. Це - платна послуга, але вам вона обійдеться все одно дешевше, ніж послуги агентства з нерухомості.
5
Пройдіться по домівках того району, де вам потрібно житло, і знайдіть голів ТСЖ. Вони в курсі всього, що діється в домі і знають, хто продає квартиру, хто здає, а хто не проти здати. Тільки не забудьте про коробку цукерок і чарівну посмішку.
6
Організуйте конкурс серед друзів. Пообіцяйте, що подаруєте пляшку двадцятирічного віскі (вінілову платівку «Роллінг Стоунс», пачку в'єтнамського кави або м'яч з автографом Аршавіна) тому, хто допоможе вам знайти житло. Ви здивуєтеся, як важлива для людини правильна мотивація.