Як вивчити англійську мову за самовчителю. Як видалити прогалини знань у школяра.

Плюси знання англійської мови величезні. Він відкриває двері до багатьох спеціальностях, закордонних відрядженнях, гастролям. Однак не у всіх є час відвідувати курси. Багато хто віддає перевагу займатися вдома самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви прийняли рішення вивчити англійську по самовчителю, для початку підберіть курс, за яким вам буде цікаво займатися. Адже крім вас, ніхто не контролюватиме заняття, а спокуса закинути нудний самовчитель великий. Багато самовчителі розраховані на молодших школярів, в них присутні дитячі тексти, розбираються ситуації, які будуть нецікаві дорослому читачеві.
2
Займатися англійською мовою по самовчителю слід регулярно, найкраще - щодня. Ваші заняття не повинні бути занадто короткими. Бажано витратити годину-півтори на засвоєння нової теми.
3
Як би вам не хотілося перегорнути самовчитель на цікаву для вас главу, всі теми слід вивчати в тій послідовності, в якій вони містяться в самовчителі.
4
Ні в якому разі не переходьте до наступного уроку, поки не засвоїли попередній. Якщо ви не можете побіжно виконати вправу, запинаєтеся при читанні тексту і неправильно пишіть слова, працюйте доти, поки всі помилки не зникнуть, і лише потім приступайте до наступної теми.
5
Виконуючи вправи, читаючи по підручнику тексти англійською, вимовляєте слова вголос. Можете при цьому записати свою промову на диктофон, щоб після заняття заново прослухати текст і виправити свої помилки. Складний для вас розповідь спочатку прочитайте про себе, розберіть складні слова, і лише потім читайте вголос. Якщо в завданні вказано перевести текст, робити це краще письмово.
6
Після проходження розділу обов'язково виконуйте контрольні завдання. Так ви зможете проконтролювати свої знання і прибрати пробіли, повторивши потрібний урок.
7
За книжному самовчителю ви без праці освоїте англійську граматику, однак він не приділяє належної уваги фонетиці і лексиці. В свою чергу, аудіо- та відеокурси обходять своєю увагою настільки необходимою граматику. Краще всього, якщо ви сумістите ці методи навчання та скористаєтеся мультимедійним самовчителем, засвоюючи інформацію комплексно.