Як зібрати платіжний термінал.

Підприємницька діяльність, пов'язана з використанням платіжних терміналів - прибутковий і ефективний вид бізнесу. Крім того, він привабливий ще й тим, що не вимагає приділяти йому багато часу з боку власника і залучати найману працю. Готовий платіжний термінал занадто дорогий для починаючих бізнесменів, навіть був у вжитку. Тому багато хто намагається зібрати його самостійно.
Вам знадобиться
  • - готовий корпус;
  • - системний блок для комп'ютера;
  • - мережевий фільтр і джерело безперебійного живлення;
  • - купюроприймач;
  • - чековий принтер;
  • - сенсорний екран;
  • - модем;
  • - інструменти, кріплення
Інструкція
1
Придбайте всі необхідні компоненти для збірки терміналу. Системний блок і його компоненти, а також мережевий фільтр і джерело безперебійного живлення можна знайти в будь-якому комп'ютерному магазині. Додатково купіть клавіатуру і мишу, операційну систему, драйвера для підключення сенсорного дисплея і програмне забезпечення для обраної вами платіжної системи.
2
Не намагайтеся зробити корпус самостійно. Без спеціального обладнання для металообробки й забарвлення це буде неможливо. При придбанні готового корпусу зверніть особливу увагу на розташування елементів всередині нього. Переконайтеся, що обрані вами компоненти терміналу підходять до типу корпусу. Це важливо, оскільки корпусу різних виробників сильно відрізняються один від одного.
3
Встановіть компоненти терміналу всередині корпусу, закріплюючи їх гвинтами і гайками. З'єднайте їх проводами і кабелями, намагаючись об'єднувати їх стяжками в акуратні джгути. Заздалегідь встановіть операційну систему, драйвера і програмне забезпечення. Підключіть сенсорний екран до системного блоку.
4
Встановіть купюроприймач в установче гніздо корпуса і підключіть його до системного блоку за допомогою з'єднувального кабелю. Врахуйте, що багато купюроприемники не мають в комплекті штатного кабелю, і його необхідно купувати окремо. Згідно інструкції до купюроприймач зберіть кабель і розпаяних його під використовуваний протокол підключення, якщо в останньому буде необхідність.
5
Встановлення та під'єднання чековий принтер. Врахуйте, що якщо ви спочатку придбали дешеву модель, її монтаж буде максимально утруднений. Тільки моделі середньої і високої цінової категорії легко вбудовуються в корпус і надійно працюють багато років.
6
Встановіть модем, підключіть його до системного блоку і переконайтеся, що рівень сигналу в місці установки терміналу досить стабільний. Проведіть настройку роботи всіх компонентів терміналу окремо, починаючи з регулювання сенсорного екрану. Після складання обов'язково протестуйте зібраний прилад у всіх режимах.