Як швидко відновити організм.

Різні недуги, стреси, перевтоми, хвороби можуть надовго вивести людину з ладу. Ваш організм усередині боровся, щоб перемогти хворобу, і тепер йому необхідно повернути втрачені сили і енергію.
Інструкція
1
знесилити організму необхідні вітаміни і корисні мінеральні речовини. Їжте більше овочів, фруктів, зелені. Не вживайте жирну, важку, гостру їжу. Замініть її кашами, легкими супами, овочевими рагу, салатами.
2
Замість чорного чаю та кави пийте трав'яні чаї з шипшини, чебрецю, меліси, м'яти, свіжовичавлені соки. Ще один чудовий напій, який допоможе швидко відновити сили після хвороби і зміцнити імунітет - кефір на молочному грибі.
3
Придбайте в аптеці вітаміни та біологічно активні добавки, що допомагають зміцнити імунітет. Зараз існує дуже багато препаратів, різних і за складом і за ціною. І щоб вибрати саме ті, які підійдуть для вашого організму і не завдадуть шкоди, спочатку порадьтеся зі своїм лікуючим лікарем.
4
Також вам зараз необхідні прогулянки на свіжому повітрі. Ідеальний варіант - виїхати за місто або на море. Якщо такої можливості немає, візьміть за правило виходити на пробіжку рано вранці, поки що на вулицях мало машин і повітря не сильно забруднений. Будуть на користь і прогулянки в парку.
5
Менше піддавайте себе стресових ситуацій, вам зараз потрібні виключно позитивні емоції. Дивіться комедії, сходіть на прем'єру вистави в театр або на виставу в цирк. Зарядити позитивом допоможе спілкування з маленькими дітьми або друзями.
6
Чи не зашкодять і невеликі фізичні навантаження. Наприклад, гімнастика, вправи на тренажерах, фітнес, заняття спортивними танцями. Тільки не перестарайтеся - все повинно бути в міру.
7
Якщо ви завзятий курець або любитель пива, відмовтеся від своїх шкідливих звичок, хоча б на час відновлення організму. А любителям нічного клубного життя краще зараз залишитися вдома. Міцний, здоровий сон - це ще один фактор швидкого відновлення організму.