Як відпочити дикуном. кіпр Як відпочивати дикунами в наметі.

Традиційним місцем літнього відпочинку росіян залишається узбережжі Чорного моря. І хоча організовані відпочиваючі вже воліють сервіс та готелі Туреччини, Єгипту та Кіпру, любителі відпочити «дикунами» як і раніше їдуть сюди, щоб провести тиждень чи два в наметі, яку можна поставити прямо поруч з морем.
Інструкція
1
Якщо ви хочете відпочити дикуном, почніть готуватися до поїздки заздалегідь. Виберіть місце, де вже організований наметовий табір - кемпінг або маються місця, де можна буде поставити свій намет. Почитайте відповідні тематичні форуми в інтернеті, дізнайтеся подробиці у тих, хто вже освоїв ці місця. Вибір не особливо великий - заліснені ділянки узбережжя, придатні для відпочинку дикуном, розташовані на невеликому відрізку від Геленджика до Туапсе. Якщо вас не лякає спека і сонце, можна знайти місце під стоянку на Благовіщенській косі під Анапою або на Таманському півострові.
2
Оберіть місце для стоянки і з'ясуйте, як до нього дістатися. На щастя для навколишнього середовища, не скрізь можна під'їхати на машині, тому, швидше за все, вам доведеться залишити її на стоянці, що в найближчому курортному селищі і до місця розташування табору дійти з рюкзаками пішки по березі моря.
3
З урахуванням цього обмежте кількість речей і продуктів, які ви візьмете з собою, тим більше що запас продуктів можна буде поповнювати, час від часу роблячи набіги в найближчі населені пункти. Найголовніше - це ваше житло. Вам обов'язково потрібно легка, зручна і міцна палатка, килимок-пінка і спальник. Врахуйте, що вказане в технічних характеристиках намети допустима кількість осіб, може бути без особливого збитку для комфорту збільшено на одиничку. Так, в тримісної наметі вільно поміститься 4 людини.
4
З речей, без яких важко буде обійтися, захопіть з собою рушник, сонцезахисні окуляри, свічки, настільні та налобні ліхтарики, фотоапарат і батарейки до нього, мазь або інші хімічні реагенти від комарів. І, звичайно, вам буде потрібно набір посуду - пара казанків для приготування їжі і заварювання чаю, залізні миски, ложки, ножі, гуртки. Не забудьте захопити консервний ніж, хоча бувалі туристи легко справляються за допомогою звичайного ножа. І, про всяк випадок, покладіть в рюкзак аптечку з усім, що може знадобитися для надання першої допомоги - перев'язувальні і дезинфікуючі матеріали, таблетки для знезараження води, від головного болю, діареї, отруєння.