Як одягатися в Австрії. Як одягатися восени в праге.

Австрія - невелика країна в центрі Європи, і її континентальний клімат цілком відповідає середньоєвропейському. Правда, в західній частині країни погода більш вологе і сира, що характеризується мінливістю. Крім того, має значення і висота над рівнем моря - в гірських районах, де розташовані гірськолижні курорти, зимові температури відрізняються від рівнинній місцевості на 10-15 градусів.
Інструкція
1
Відповідь на питання про те, як одягатися в Австрії, залежить від сезону, на який призначена ваша поїздка. У будь-якому випадку, перш ніж пакувати валізу в дорогу, подивіться в інтернеті прогноз погоди в тому районі Австрії, куди ви вирушаєте, і одягайтеся відповідно до нього.
2
Взимку не варто брати з собою теплі шуби, які так звичні для Росії. Погода в Австрії мінлива, і невеликий мороз може тут же змінитися дощем. Щоб було сухо і тепло, достатньо буде пуховки або спортивної куртки від лижного костюма. Універсальні та всепогодні джинси будуть до речі і взимку, і влітку. У холодну пору року, в січні, коли середньомісячна температура опускається до -5 градусів, на ноги можна надіти теплі уггі, чоботи без каблука або високі кросівки. Завершить ваш зимове вбрання тепла в'язана шапочка, яку підстрахує капюшон куртки.
3
В демісезонні можна замінити пушок спортивним жилетом з непромокаючої матеріалу, забезпеченого капюшоном. В цей час температура повітря коливається від +10 до +15 градусів, тому сильно ви не замерзнете. До речі навесні або восени будуть теплий светр, в'язана шапочка.
4
Самі жаркі місяці в році - липень і серпень, але спека тут не виснажлива. Середня температура влітку становить +20 градусів. Не варто брати з собою в поїздку зайві речі - достатньо буде декількох футболок, спортивних сорочок і блуз, джемпера, шорт, джинсового спідниці або джинсів, плащової тканини або вітровки. Доповнять їх легкі кросівки і сандалі.
5
У тому випадку, коли вам пощастило і через свого туроператора вдалося дістати квитки у Віденську оперу або на концерт класичної музики, візьміть з собою суворе плаття і туфлі на підборах, якщо ваші місця розташовані в партері. У тому випадку, коли концерт ви будете слухати з гальорки, підійде звичайний повсякденний наряд - студенти та молодь в Австрії відвідують подібні місця саме в такому вигляді і вам, як туристу, це буде пробачити.