Як намалювати морське дно. намалювати на стіні морське дно.

У тропічному морі дно можна роздивлятися годинами, адже тварини і рослини, його населяють, дуже мальовничі й цікаві. Після екскурсії з аквалангом хочеться перенести враження на папір, додавши нові подробиці і деталі.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Спочатку слід зробити ескіз майбутнього малюнка олівцем. Намітьте брижі піску, розходиться хвилями, позначте бульбашки повітря. На морському дні обов'язково повинні бути присутніми черепашки, водорості, камені, рибки, медузи і т.д. Зобразіть їх поки схематично, лінії повинні бути тонкими і ледве помітними, щоб їх легше було прати і виправляти.
2
Постарайтеся залишити кордон між водою і дном, щоб при розфарбовуванні не змішувати кольору. Тепер можна детальніше деталізувати малюнок. Намітьте на мушлях рельєф і природний малюнок, на тілі медуз повинні бути присутніми присоски внизу променів. Отріс плавники, хвости і голови рибок.
3
У деяких раковинах живуть раки-відлюдники, можете намалювати і їх, це зробить картину більш правдоподібною і характерною. Корали і водорості мають різну форму, передайте це в своєму малюнку.
4
Щоб зробити картинку більш виразною і яскравою, покажіть морських коників, скатів, восьминогів і інших морських мешканців, які вам подобаються. Щоб більш точно передати анатомію тварин і рослин, уважно вивчіть їх фотографії.
5
Деякі створення маскуються і ховаються під каменями, тому їх теж потрібно зобразити на малюнку. Знаходяться в море брили стерті водою, додайте їм характерні розводи.
6
Ви можете зробити свій малюнок більш барвистим, якщо покажіть закопаний в пісок скриню або затонулий корабель. Додайте іржу на всі металеві деталі цих предметів. У корпусі корабля можуть з'явитися дірки, в ньому оселяться різні мешканці моря. Намалюйте мурену або акулу, випливають з корабля. Зобразіть дерев'яна скриня, оброслий водоростями, з невеликими рачками в ньому.
7
Коли ваш малюнок буде готовий, розфарбуйте його. Пісок морського дна має бежевий і коричневий відтінок. Саму воду намалюйте бірюзовою, блакитний і синьою фарбою. Корали бувають яскраво-червоними, червонувато-рожевими або білими.
8
Риби можуть бути самих різних відтінків. Не забудьте про тінях і відблисках. Підберіть для них кілька відтінків більше світлих і темних кольорів фарби. Така різноманітність зробить малюнок більш «живим».