Як знайти логін і пароль. Як знайти по імені свій логін на mail.ru.

Для того щоб легко і зручно подорожувати по просторах мережі, будь-якому користувачеві персонального комп'ютера варто обзавестися електронним адресом. Адреса електронної пошти використовується для прийому листів: від друзів, від родичів, від знайомих, листи від користувачів форумів або просто людей, які хочуть з вами познайомитися. Єдиною проблемою в цьому випадку стає пошук відповідного логіна і пароля.
Вам знадобиться
  • Підібрати логін і пароль.
Інструкція
1
Деякі фахівці дають рекомендації по закладу електронної адреси, які говорять про те, що бажано завести собі кілька електронних скриньок (e-mail). Чому саме так? Це можна пояснити тим, хто саме вам пише на певний ящик. Приміром, один ящик для друзів і родичів, інший для роботи, третій для реєстрації в різних соціальних мережах і тематичних форумах.
2
При виборі логіна , для вашого нового електронного ящика, варто звернути увагу на його звучання. Чим простіше і оригінальніше буде ваш логін, тим вам буде простіше його запам'ятати. Більшість користувачів віддають переваги своєму році народження, приписуючи його наприкінці логіна . Приміром, pravda72 або false84. Хтось вибирає логін зі слів, пов'язаних з якоюсь подією, святом, улюбленим гуртом, коханою людиною. Варіацій може бути багато. В даний момент логіни стають довшими, ніж це було кілька років тому. Бо кількість користувачів з кожним днем збільшується. Вкрай важливо зберегти логін і пароль в надійному місці, а найкраще записати на папір.
3
При виборі пароля будьте уважні. Пароль необхідно складати таким чином: - зміст не менше 6-8 символів; - утримання широкого спектра знаків (латиниця, цифри, розділові знаки); - утримання пароля не повинно збігатися з логіном; - пароль не повинен відображати чиюсь дату народження, якесь назва та інші широковідомі назви (зламати e-mail з таким паролем найпростіше).