Як купити авіаквитки до Лондона.

Ви плануєте поїздку в Лондон, але хотіли б організувати свою подорож самі, без участі турфірм. У такому випадку вам необхідно заздалегідь подбати про покупку квитків. Правильно спланована покупка може заощадити пристойну суму.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - банківська карта Visa Classic або MasterCard;
  • - знання англійської мови.
Інструкція
1
Найвигідніший спосіб покупки авіаквитків - через інтернет. На один і той же рейс ціни в квитковій касі та на сайті авіакомпанії можуть значно відрізнятися. Щоб забронювати квитки через мережу, вам знадобляться пластикова банківська картка системи Visa Classic або MasterCard і мінімальні знання англійської мови.
2
Ближче до відправлення авіакомпанії підвищують тарифи на авіаперевезення. Тому краще замовляти квитки заздалегідь - за 2-3 місяці. Також вартість польоту залежить від дня тижня, на який припадає виліт.
3
Визначтеся з пунктом відправки. Поїздка через Гельсінкі може бути дуже зручною і вигідною, якщо ви живете в Північно-Західному окрузі, і у вас відкрита шенгенська віза. Дістатися до Гельсінкі можна автобусом, поїздом або поромом з Санкт-Петербурга. Інший варіант маршруту - з Москви.
4
Існують сайти, які об'єднують пропозиції кількох авіакомпаній. З їх допомогою ви можете знайти оптимальний варіант і забронювати квитки. Наприклад, дуже зручний ресурс travelocity.co.uk
5
На першій сторінці цього сайту зліва введіть дані пошукового запиту: пункти відправлення та призначення, дати вильоту туди і назад, необхідну кількість квитків. Якщо в числі летять є діти або люди старше 65, відзначте відповідні графи. Результат запиту видається у вигляді таблиці. У ній виберіть оптимальний варіант. Зверніть увагу, чи зручно вам час вильоту і прибуття. Ви можете оформити покупку прямо на цьому сайті. Або придбати квитки безпосередньо в авіакомпанії, що здійснює переліт, знайшовши її сайт через пошук. Подумайте також, в який аеропорт вам краще прилетіти. У Лондоні п'ять міжнародних аеропортів, і зручніше добиратися до міста з Хітроу. Якщо ви можете змінити дату поїздки на три дні, уточніть це в пошуку. Іноді, зсунувши дату вильоту на один день, можна витратити на квитки вдвічі менше грошей. Прямі рейси зручніше, але можуть бути дорожче.
Корисна порада
При заповненні граф персональної інформації врахуйте, що First Name - це ім'я, а Last Name - прізвище.