Як обробити ванну.

Ванна кімната - місце, де ми змиваємо не лише бруд, а й негативні думки. Саме тут ми можемо розслабитися, поніжитися у ванні, віддаючи цей час тільки собі. Щоб у ванній було приємно перебувати, потрібно дуже постаратися.
Інструкція
1
Ванна кімната відрізняється від інших кімнат своєю компактністю і підвищеною вологістю, тому при ремонті вам потрібно вирішити відразу два завдання: обіграти простір ванної, щоб вона візуально здавалася більше і вибрати обробку і меблі для ванної підвищеної вологостійкості.
2
Пристрій стелі. Для його обробки використовуйте світлі тони, можливе влаштування натяжної або панельного дзеркального стелі. У будь-якому випадку стеля повинен бути світліше стін. Що стосується матеріалу, то кращим буде ПВХ-полотно, так як воно не піддається корозії, його не люблять бактерії і цвіль, до того ж тільки натяжна стеля дозволить створити ідеально рівну дзеркальну поверхню. Якщо ви не готові витратитися на натяжний полотно, можете обклеїти стелю ламінованими пінополістирольними плитками. Це бюджетний варіант і при цьому стеля буде виглядати дуже симпатично.
3
Стіни. Колір стін може бути будь-яким. Не варто боятися глибоких холодних кольорів. А ось червоні або коричневі кольори стиснуть простір, зробивши ванну крихітною. При бажанні зробити світлу ванну в теплих тонах, використовуйте пастельні тони, але обов'язково зробіть кілька яскравих акцентів.
4
Аксесуари. Не використовуйте великі малюнки і уникайте блискучих хромованих поверхонь, строкатості. А от світлі, прозорі предмети наповнять ванну «повітрям».
5
Матеріали. Використовувати дерево в обробці не варто, воно швидко гниє і темніє під дією вологи. Меблі краще металева, скляна або пластикова. Якщо ви вирішили використовувати мозаїку, то не купуйте занадто строкату. У такій ванні ви не зможете розслабитися. Кахельну плитку вибирайте дрібну, оптимальний розмір - 20-30 см. Якщо купуєте прямокутну плитку, то майте на увазі, що розташовуючи її вертикально, ви збільшите стелі, розташовуючи по горизонталі - ви розширите кімнату, але зменшіть стелю. Щоб розширити простір ванної в обох напрямках: ставте дзеркальна стеля і горизонтальну плитку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PeAaokuoioI
Ванна кімната - особливе приміщення в квартирі. У красивій зі смаком зробленої ванній одне задоволення приймати водні процедури. Однак крім краси, велику увагу необхідно приділити властивостям оздоблювальних матеріалів. Вони повинні мати водовідштовхувальне покриття і бути стійкими до агресивного впливу середовища.
Інструкція
1
Найпростіший і дешевий спосіб обробити ванну - це обшити її пластиковими панелями. Колір у панелей може бути будь-яким, але майте на увазі, що ванна, оброблена таким способом, буде більше походити на офісне приміщення.
2
Набагато гарніше виглядає керамічна плитка. Мабуть, це самий традиційний спосіб. Вибір керамічної плитки на ринку будматеріалів величезний. Є й дорога (як правило, це плитка іноземного виробництва: італійська, іспанська, грецька). Дешева - це наша вітчизняна. Вартість плитки варіюється від 90 до 2500 рублів за 1 м2.
3
Вибираючи плитку для ванної, ви повинні заздалегідь знати, площа стін у ванній, додавши до неї 10% на можливий бій (плитки можуть розбитися при свердлінні отворів, а також обрізані в процесі ремонту). Заздалегідь подумайте, в якій техніці буде виконуватися кладка, а також можливий малюнок. Зараз дуже модно влаштовувати у ванній візуальне розділення стін: знизу темніші плитки, і зверху - світлі плитки з декоративними вставками. Між зонами приклеюється бордюр з тієї ж серії, до якої відноситься плитка.
4
Недолік вітчизняних плиток середньої та низької цінової категорії - це трафаретний малюнок. У імпортної плитки частіше зустрічається зміщення малюнка, що набагато більш переважно. Але і коштує така плитка дорожче.
5
На підлогу у ванній також краще постелити плитку. Але для цього вибирайте спеціальну підлогову плитку. Укладають її на підлогу, на цементно-піщаний розчин. Проте останнім часом з'явилися нові суміші, які дозволяють зробити клейовий шар всього в 2-4 мм. Чи треба говорити, що і сохне така підлога набагато швидше, а зчеплення плиток з підлогою в такому випадку набагато вище, ніж із застосуванням цементу. Наноситься клей на самі плитки за допомогою зубчастого шпателя. Плитку укладають на підлогу, злегка натискають, обстукують молотком з гумовою прокладкою. На стику 4 плит ставлять хрестики, для створення однакового проміжку. Коли підлога висохне, необхідно заповнити проміжки. Для підлоги краще використовувати спец. затірку темного кольору.
6
Що стосується обробки стелі, то найкращий варіант - це натяжна стеля. Служить така стеля дуже довго, матеріал полотна не сприйнятливий до вологи, також він цілком може затримати воду, якщо вас підтопили сусіди. На крайній випадок піде і стельовий пінопласт плитка.