Як одягнутися на Останній дзвоник.

Останній дзвінок - важлива подія в житті школяра. Він символізує закінчення навчального року та щорічно відзначається 25 травня. Особливо цей день важливий для тих, хто закінчує і покидає школу після здачі іспитів. Тому до вибору одягу на таке урочистий захід варто підійти з усією серйозністю.
Інструкція
1
При виборі вбрання на останній дзвоник виходите з того, що він буде проходити в школі. А даний навчальний заклад, в свою чергу, все-таки передбачає певний стиль, що виключає прозору, коротку та іншу викликає одяг.
2
Зупиніть свій вибір на класичному варіанті - спідниці, брюках, красивою блузці або суворої сорочці. Чорно-білі кольори вибирати не обов'язково, але вони будуть виглядати більш святково і виграшно, особливо, якщо їх урізноманітнити кольоровими аксесуарами. Останні зроблять ваш образ оригінальним і незвичайним, виділивши вас з натовпу, і в той же час збережуть шкільний стиль.
3
Як хлопцям, так і дівчатам завжди можна підібрати гарний стильний краватку, пояс або годинник. На дівчатах також добре будуть виглядати метелик, оригінальна брошка на блузі або шпилька на волоссі. Залежно від вашого настрою вони можуть бути чорними або кольоровими. Головне, щоб всі речі гармоніювали між собою за стилем і колірній гамі.
4
Щоб образ був стильний, не перевантажуйте його кольоровими речами або безліччю аксесуарів. Краще вибрати один, але цікавий і відповідний вам.
5
Дівчатам можна одягти сукню класичного крою і відповідної довжини, підібравши до нього красивий ремінець, туфельки або сумочку. Додати оригінальності одязі допоможе аплікація, перешиті цікаві гудзики або кольорова отстрочка.
6
Вирішивши вибрати образ першокласники, що складається з бантів, шкільного сукні, фартуха і гольф, постарайтеся зробити його саме дитячим і стильним, а не вульгарним. Яскравий манікюр, макіяж і коротка спідниця тільки зіпсують образ. До такого стилю відмінно підійдуть звичайні білі гольфи, банти і сандалі на плоскій підошві, замість високих підборів. Так ваш образ стане більш гармонійним і буде повною мірою відповідати майбутньої події.