Як скласти літнє меню. Як скласти меню для кафе.

Харчування в літній сезон викликає набагато більшу кількість запитань, ніж в будь який інший час року. Незважаючи на велику кількість овочів і фруктів, не всі розуміють, як важливо дотримуватися міри в їх вживанні і є інші продукти.
Інструкція
1
Вживайте свіжі овочі і фрукти в помірній кількості. Радість від достигли на городі помідорів, салатів, полуниці і інших дарів, в які було вкладено багато праці, може призвести до вельми поширеній бажанням у літній період харчуватися тільки ними. Але ця помилка може призвести до погіршення самопочуття і серйозних порушень в роботі організму. Овочі та фрукти не містять весь набір поживних речовин, які необхідні для нормальної життєдіяльності. Тому літнє меню не може складатися тільки з них.
2
Їжте каші. Саме вони стануть основою для підтримки ідеального балансу раціону. Зернові культури несуть у собі жири, білки, вуглеводи, вітаміни і різні ферменти. Вживання каш на сніданок подарує відчуття насичення до самого обіду, тому боятися за свою фігуру через зайві перекусів вам не доведеться.
3
Не забувайте по м'ясо і рибу. Відмова від них призведе до порушення харчування, і про збалансованість говорити не доведеться. Курка, м'ясо чи риба стануть відмінним доповненням до салатів зі свіжих овочів. Важливо скоротити обсяг порції. Влітку вона повинна бути на третину менше звичною.
4
Пийте більше рідини. Втрата організмом рідини в літній період досить значна, і відновлювати водний баланс потрібно особливо ретельно. Вживайте звичайну чисту воду. Не варто боротися з жагою солодкими газованими напоями та подібними їм рідинами. Ви можете пити зелений чай, квас, морси і лимонади власного приготування.
5
Готуйте холодні супи. Вони не тільки смачні, але й корисні, адже без довгого варіння і постійного підігріву в них зберігається величезна кількість поживних речовин.
6
Виключіть солоні і гострі страви. Саме подібні продукти затримують рідину в організмі, викликають спрагу і призводять до набряків. Тому варто обходити їх стороною, прагнути використовувати менше спецій і солі у стравах, які ви готуєте.
Корисна порада
Використовуйте мінімальну теплову обробку продуктів, відмовтеся від інтенсивної обробки при високих температурах. Цим ви лише «вб'єте» корисність продуктів і знизите кількість вітамінів та інших важливих для організму речовин.