Як вибирати ялинки на

Свято, якого з нетерпінням чекають і дорослі, і діти - це, безумовно, Новий рік. І головним його символом є святкова ялина. Прикрашання ялинки давно стало доброю традицією. Ну а щоб ошатне дерево радувало око як можна довше, потрібно, насамперед, не помилитися з його вибором.
Вам знадобиться
  • - відро;
  • - вода;
  • - цукор;
  • - сіль;
  • - аспірин;
  • - мішковина;
  • - мотузка.
Інструкція
1
Вирішіть, яку ялинку ви хочете придбати - натуральну або штучну. Зважте всі плюси і мінуси, адже вони є в будь-якому випадку. Штучна ялинка не осиплеться на килим і буде служити вам не один рік вірою і правдою. У той же час, запах натурального дерева навіває справжню атмосферу чарівного свята. Багаторічну ялина вибрати набагато легше - величезна кількість різних ялинок на будь-який смак представлено в магазинах. З іншого боку, вибір живого дерева щороку може стати справжньою традицією для вашої родини.
2
Відправляйтеся на ялинковий базар, де продаються лісові красуні-смереки. Якщо ви правильно виберете дерево, воно може простояти у вашому будинку, не обсипаючи, близько двох тижнів. Для цього необхідно знати деякі секрети. В першу чергу, подбайте про те, щоб розмір ялинки підходив до розміру кімнати, в якій вона стоятиме. Занадто великий їли в маленькій кімнаті буде не комфортно, і вона швидко почне скидати свої голки.
3
Зверніть увагу на свіжість дерева. Подивіться, чи не пересохлі у нього гілки і голки. Для цього спробуйте переламати невелику гілочку знизу біля стовбура. Якщо ялина суха, гілка легко зламається. У недавно зрубаного дерева гілки еластичні, і під натиском ваших рук вони тільки погнуться.
4
Огляньте стовбур ялинки: занадто тонкий говорить про те, що дерево хворе і скоро почне обсипатися. Потріть в руках голки. Якщо пальці стали маслянистими, а в повітрі виразно запахло хвоєю, значить, перед вами гарне здорове деревце.
5
Підготуйте ялинку до транспортування до будинку. Ви ж не хочете привезти додому пом'яте деревце зі зламаними гілками. Обмотайте його мішковиною і перев'яжіть мотузкою. Вибравши місце, в якому ви плануєте встановити головний символ свята, поставте туди відро з водою. У воду додайте по столовій ложці цукру і солі, а також таблетку аспірину. У такій воді дерево простоїть довше.