Як подивитися, що цікавого є в інтернеті. Що цікавого в інтернеті.

Трапляється, що користувач бажає знайти в інтернеті цікаву інформацію, але не знає, яку саме. У цьому випадку раціонально користуватися не пошуковими системами, а збірниками посилань. Вони можуть розташовуватися як на спеціалізованих сайтах, так і у відповідних розділах тематичних ресурсів.
Інструкція
1
Не купуйте в газетних кіосках довідники з гучними назвами, наприклад, «Путівник по інтернету». Як правило, в них розповідається про великих веб-ресурсах, які і так відомі досвідченим користувачам. А якщо ви ще не стали таким, дізнатися про ці сайтах ви зможете і від друзів і знайомих.
2
Перейдіть на будь-який сайт по цікавить вас тематики і знайдіть на ньому розділ під назвою «Посилання» (якщо мовою ресурсу є англійська, цей розділ може носити назву "Links"). У ньому ви знайдете інформацію про інші сайтах тієї ж тематики, а також про ресурси на інші теми, які просто сподобалися сайтовласнику. І не забувайте, що на багатьох з них також є розділи з посиланнями.
3
Скористайтеся спеціалізованими сайтами, що представляють собою великі збірники посилань. Деякі з них вказані нижче. Перейшовши на будь-який з них, спочатку виберіть розділ (а в ньому - підрозділ, якщо в каталозі є така можливість), а потім ознайомтеся з наведеними в ньому переліком сайтів і відвідайте ті з них, які вас зацікавили. А якщо вам відомий цікавий ресурс, якого в каталозі ще немає, його можна помістити туди, перейшовши за посиланням «Додати сайт» або аналогічної. У випадку, якщо він сподобається модератору, посилання на нього незабаром буде додана в список.
4
Існують новинні сайти, розраховані на наповнення користувачами. Посилання на деякі з них також наведені нижче. Тематика розміщуваних на них новин значно ширше освітлюваної на радіо і телебаченні, і в основному стосується галузей науки і техніки. Іноді відвідувачі таких сайтів додають замість новин розповіді про свій власний досвід. Виберіть на такому сайті бажаний розділ і приступите до читання розміщених у ньому матеріалів.
5
Перебуваючи на сайті будь-якого вікі-проекту, натисніть на посилання під назвою «Випадкова стаття» або "Random article". Якщо завантажити в результаті матеріал вас не зацікавив, продовжуйте натискати на це посилання до тих пір, поки на екрані не опиниться стаття, цікава вам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AAo0EUZ4AaE