Як дивитися комп'ютер через телевізор. Яка потрібна програма щоб зв'язати комп'ютер і телевізор через hi-fi.

Основна частина сучасних телевізорів має великий набір різноманітних портів для прийому відеосигналу. Ця особливість дозволяє використовувати зазначені пристрої для роботи з персональними комп'ютерами і навіть ноутбуками.
Вам знадобиться
  • - кабель HDMI;
  • - адаптер.
Інструкція
1
Вивчіть технічні особливості вашого телевізора. Подивіться, які канали прийому відеосигналу доступні для використання у даної моделі. Для підключення до персонального комп'ютера підійдуть такі типи роз'ємів: D-SUB (VGA), DVI-D і HDMI.
2
Врахуйте, що перший зазначений порт не призначений для передачі цифрового зображення. Якщо у вашому персональному комп'ютері встановлена порівняно потужна відеокарта, віддайте пріоритет каналах DVI і HDMI.
3
Переконайтеся в тому, що в відеокарті присутні потрібні роз'єми. Сучасні адаптери наділені зазначеними цифровими портами. Якщо ж вам потрібно підключити вихід D-SUB до порту DVI-In, використовуйте адаптер відповідного формату.
4
При з'єднанні портів DVI-D і HDMI використовуйте адаптер, здатний зраджувати звуковий сигнал. Зазвичай такі перехідники поставляються в комплекті з відеокартами.
5
Вимкніть телевізор і персональний комп'ютер. З'єднайте ці пристрої проводами, використовуючи необхідний набір комплектуючих. Увімкніть обладнання. Зачекайте, поки завершиться завантаження операційної системи комп'ютера.
6
У налаштуваннях телевізора виберіть використовуваний порт прийому сигналу. Після перемикання режиму на дисплеї ТВ повинен відобразитися фоновий малюнок робочого столу. Це означає, що зараз синхронна робота двох дисплеїв здійснюється в режимі розширення.
7
Після запуску потрібної програми перемістіть її вікно за кордону основного дисплея. Для передачі на екран телевізора зображення, ідентичного тому, що відображається на моніторі ПК, використовуйте режим «Дублювання». Для його активації відкрийте меню «Дозвіл екрану» і виберіть опцію «Дублювати».
8
При роботі з даним режимом необхідно використовувати однакове дозвіл дисплея для обох екранів. Не використовуйте опцію дублювання при роботі з класичним монітором і широкоформатним телевізором.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v_ORh44BOt4