Як навчитися кататися на скейті.

Катання на скейті - це дуже веселе і захоплююче заняття. Але навчитися цьому можна лише за рахунок тривалих тренувань. Спочатку вам потрібно знайти рівну дорогу без машин і з малою кількістю людей. Для ваших перших тренувань цілком підійде парк. Поверхня повинна бути такою, щоб по ній можна було самостійно кататися, не докладаючи особливих зусиль. А тепер можна приступати до процесу навчання катанню на скейті .
Інструкція
1
Для початку просто навчитеся стояти на дошці. Встаньте на скейт, поворухнете ногами і попереставляйте їх, балансуючи між колесами. Потім вам потрібно буде вибрати толчковую і опорну ногу. Відштовхуються від землі звичайно правою ногою. Значить, вона буде толчковой. Ліва нога буде опорною.
2
Спробуйте котитися. Поставте нозі на дошку прямо над передніми колесами, другий відштовхуйтесь від землі. Відчувши рух, ставте ногу на дошку і пробуйте їхати, стоячи на ній. Зберігайте рівновагу, допомагаючи собі руками.
3
Якщо потрібно уповільнити рух, відсуньте опорну ногу трохи назад і прикладіть для тиску більше зусиль. Для зупинки зніміть з дошки стоїть позаду ногу і нею гальмуєте. Такий спосіб підходить для плоскої поверхні. Можна також гальмувати за допомогою п'яти. Для цього натисніть п'ятою вашої опорної ноги на скейт так, щоб вона притримувала його задню частину, а передня піднялася в повітря. Підсильте тиск на п'яту. Передня нога в цей час повинна знаходитися ще в управлінні. Не виходить? Зістрибуйте з дошки.
4
Для повороту висуньте ноги і поверніть корпус в необхідному напрямку. Тим гостріше буде поворот, чим сильніше ви будете натискати на п'яту. Різко повертати ви можете навчитися так: тримайте ззаду стоїть ногу на самому хвості дошки і розміщуйте передню ногу на ніс скейта, зберігаючи кут і положення. Спробуйте постояти лише на опорній нозі, злегка розгойдуючи ніс скейта в різних напрямках. Потім розгорніться на дошці і поміняйте ноги місцями. Потрібно буде при русі спочатку повертатися в одну сторону, потім в іншу. Спробуйте це робити на місці, зміщуючи швидко вперед свою вагу під час різкого другого повороту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-osFUnfdbfM