Як дізнатися вартість авіаквитків і розклад рейсів.

Тільки в Росії налічується близько 80 найменувань авіакомпаній. А скільки їх у всьому світі, порахувати складно. Якщо при виборі рейсу доведеться обдзвонювати всі авіакомпанії, щоб дізнатися розклад маршруту і вартість квитків, ви витратите не один день. На щастя, можна дізнатися про політ всю інформацію набагато простіше і швидше.
Інструкція
1
Зателефонуйте найближчим агентство з продажу авіаквитків. Співробітники проконсультують вас по наявності рейсів на потрібне вам напрямок і озвучать ціну на квитки. Вам залишиться тільки під'їхати в офіс компанії і оплатити квитки. Мінус такого способу в тому, що вам доведеться заплатити за послуги агентства певну суму, яка варіюється від 2 до 10 відсотків від вартості квитка.
2
Знайдіть розклад рейсів за допомогою інтернету. Найбільші сайти з пошуку квитків російською мовою - це Trip.ru, Skyscanner.ru і Aviasales.ru. Вам не потрібно реєструватися або вводити особисті дані, щоб дізнатися інформацію про авіарейси. Досить ввести на головній сторінці сайтів пункт відправлення та пункт прибуття, а також дату польоту туди і назад.
3
Виберіть зі списку запропонованих авіарейсів найбільш оптимальний. На сайті вказується ціна квитка, тривалість польоту, можливі пересадки, назва авіакомпанії, яка здійснює перевезення пасажирів, і тип літака або аеробуса.
4
Звірте інформацію, яку ви отримали на сайті пошуку авіаквитків з даними, які надає сама авіакомпанія. У всіх компаній, що займаються пасажирськими перевезеннями, є своя сторінка в інтернеті. Досить ввести в пошук потрібну назву. Справа в тому, що ціна може відрізнятися. Деякі посередники беруть досить велику суму за придбання квитка у них на сайті.
5
Дізнайтеся на сайті авіакомпанії, де краще придбати квитки, якщо у вас немає можливості скористатися безготівковим розрахунком, які вимога у компанії до ваги і габариту багажу і чи можна зареєструватися на рейс он лайн. Відомості про те, якщо штрафні санкції при обміні або поверненні квитків можна теж дізнатися на сайті авіакомпанії.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що інформація про розклад авіарейсів і вартості квитків може змінюватися в залежності від того, скільки часу залишилося до польоту. Але якщо ви забронюєте квиток за вказаною ціною, то вас зміни в ціні не торкнуться. У разі зміни розкладу, вам повернуть або всю вартість квитка або запропонують інші дати подорожі.