Як вибрати сухі суміші шпаклівки.

Сухі суміші для шпаклівки застосовуються як для внутрішньої обробки приміщення, так і для зовнішньої. І різняться вони, з споживчої точки зору, за призначенням. Одні суміші необхідні для вирівнювання стін і стель, інші - для закладення різних щілин і тріщин, а треті - для обробки декоративних елементів інтер'єру. Тому вибирати сухі суміші для шпаклювальних робіт необхідно згідно їх подальшому використанню.
Інструкція
1
Сухі суміші для шпаклювальних робіт мають ряд істотних переваг перед готовими. До них відносяться: стабільність складу за рахунок точного дозування всіх компонентів сумішей, можливість зберігання їх при негативних температурах, висока водоутримуюча здатність і міцність наносяться шарів, а також можливість витрачання суміші малими порціями.
2
Широкий вибір сухих сумішей для шпаклювальних робіт, представлений на сучасному ринку оздоблювальних матеріалів, дає можливість придбати найкращий варіант для виконання того чи іншого виду робіт.
3
Якщо вам необхідно вирівняти бетонні, цементні або цегляні поверхні усередині і зовні будівлі, віддайте перевагу сухий шпаклівці на цементній основі. Така суміш підходить для роботи як в сухому, так і у вологому приміщенні. Готову поверхню ви можете обклеїти шпалерами або пофарбувати.
4
Сухі суміші для шпаклювальних робіт на гіпсовій основі використовуються для внутрішньої обробки тільки сухих приміщень. Особливо широко застосовують такі суміші для вирівнювання гипсосодержащих підстав і закладення швів. Цементні розчини для цих цілей застосовувати не можна, оскільки матеріали на основі гіпсу абсолютно несумісні з гідроотверждающіміся в'яжучими речовинами, до яких цемент і відноситься.
5
Для обробки декоративних елементів інтер'єру використовуйте суху шпаклювальну суміш на органічному сполучному. Вона відрізняється високою пластичністю і зручністю в роботі. Поверхня, оброблена такою сумішшю, що не мелітся, не сиплеться, досить легко шліфується наждачним папером.
6
Для закладення тріщин і стиків, а також для вирівнювання стель використовуйте полімерні шпаклівки, що володіють високим ступенем зчеплення.
7
Клейові суміші для шпаклювальних робіт застосовують для приклеювання теплоізоляційних матеріалів в легких штукатурних системах, а також для укладання облицювальної плитки.