Як шукати горящі путівки в Єгипет.

Важко знайти більш дешеве туристичний напрямок, ніж курорти Єгипту. А якщо купити гарячу путівку до Єгипту, то подорож на двох в країну пірамід, мумій і найкрасивішого моря в світі обійдеться вам дешевше, ніж поїздка в пансіонат в сусіднє місто.
Інструкція
1
Визначтеся з напрямком, якщо ви віддаєте перевагу певний курорт в Єгипті. Найпопулярніші курорти - це Хургада і Шарм-ель-Шейх. Купити туди палаючу путівку за «смачною» ціною найпростіше. Шарм-ель-Шейх може бути трохи дорожче Хургади, т.к. готелі там в більшості своїй більш нові та фешенебельні.
2
Подивіться на сайтах туроператорів, скільки коштують звичайні путівки на бажаний курорт. Найпопулярніші туроператори - це «Пегас Туристік», «ТезТур» і «Корал Тревел». Зверніть увагу, що ціна буде відрізнятися в залежності від кількості зірок в готелі та системи обслуговування. Якщо путівка, куплена за місяць до поїздки, варто 30000 рублів, то палаючу в цей же готель можна буде купити і за 15000. Іноді готелі проводять акції і знижують вартість за проживання, що теж істотно впливає на підсумкову вартість туру.
3
Починайте відстежувати ціни на тур тижні за два до передбачуваної дати відправлення. Часто ціна знижується поступово. За дві доби або за добу до вильоту вона досягне своєї мінімальної позначки. Але є небезпека, що хтось виявиться спритнішим вас і викупить палаючу путівку швидше. Тому, якщо є бажання потрапити в певний готель, не варто ризикувати і чекати останнього дня.
4
Шукайте на сайтах туристичних агентств вашого міста пропозиція «гарячі путівки», якщо вам захотілося відправитися відпочити не пізніше завтрашнього дня. Турагенства викуповують тури в операторів. І якщо з якихось причин клієнт відмовився від поїздки за пару днів до вильоту, їм вигідніше продати путівку за зниженою ціною, ніж втратити всі гроші. Але вибирати з безлічі варіантів ви вже не зможете. Головне - встигнути купити путівку, поки вас не обігнали інші бажаючі відпочити дешевше.
5
Зареєструйтеся на сайтах, що спеціалізуються тільки на горищах путівках, наприклад «Чіптріп». Кілька разів на добу там з'являється інформація про гарячі путівки в будь-яку країну світу, в тому числі і в Єгипет. Але у таких компаній є один істотний недолік: їх офіси знаходяться в Москві чи Санкт-Петербурзі, і щоб забронювати тур, потрібно під'їжджати в офіс особисто, з грошима і документами. Якщо ви живете за кілька тисяч кілометрів від Москви, зробити це буде важко.