Як поєднати два фото в одному.

Поєднання двох фотографій в одній - неважка задача, яка займе у вас всього кілька хвилин. Справитися з цим може будь-який графічний редактор.
Інструкція
1
Навіть у такого простого дії, як суміщення двох зображень в одному, є кілька способів. Застосувати їх можна в графічному редакторі, наприклад, Adobe Photoshop. Якщо вам не потрібна точна підстроювання розмірів зображення, можна використовувати досить простий варіант. Відкриваєте одну з фотографій в редакторі через меню File - Open або перетягуванням. На панелі ліворуч вибираєте інструмент Crop Tool («Кадрування»). За допомогою нього виділяєте все зображення цілком. Наступна дія залежить від того, з якого боку від першої ви хочете помістити другу фотографію. Наприклад, якщо справа - в ту ж сторону потягніть курсор миші від центру правого краю виділення. Тим самим ви «додасте» простору первісної картинці.
2
Відкрийте другу фотографію в редакторі. За допомогою інструменту «Прямокутне виділення» (клавіша M) виділіть все зображення цілком (можна за допомогою клавіш Ctrl + A). Скопіюйте виділення (клавіші Ctrl + C, або за допомогою меню: Edit - Copy). Потім перейдіть в той віконце, де ви працювали з попередньою фотографією. Вставте скопійоване зображення сюди (Ctrl + V або Edit - Paste). Потім виберіть інструмент Move Tool (інструмент переміщення) і вирівняйте положення другої картинки щодо першої. Якщо простору не вистачило, знову використовуйте кадрування. Якщо його, навпаки, виявилося занадто багато, тим же самим кадруванням зменшіть розмір поля. Збережіть зображення цілком у форматі JPG (File - Save As - вибір формату JPG).
3
Якщо необхідна точна підстроювання розмірів зображення, перед збереженням зайдіть в меню Image - Canvas Size. Тут вкажіть необхідні вам розміри кадру. Якщо фотографії занадто маленькі чи великі, їх доведеться розтягнути або стиснути за допомогою все того ж «прямокутного виділення». Для цього виділіть фото за допомогою цього інструменту, клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Free Transform» («Вільне перетворення»). Розтягуйте за кути фото так, як вважаєте за потрібне. Щоб перейти до іншої фотографії, перейдіть в панель інструментів Layers («Шари») і виберіть шар з її зображенням. Потім повторіть операції стиснення/розтягування.
Корисна порада
Щоб при розтягуванні/стисненні зберігалися пропорції фото, тримайте затиснутою клавішу Shift.
Для обробки зображень можна використовувати найрізноманітніші докладання. Щоб здійснити найпростіші операції абсолютно не обов'язково встановлювати дорогі програми. Найчастіше можна обійтися безкоштовними утилітами.
Вам знадобиться
  • Paint.
Інструкція
1
В операційній системі Windows існує спеціальний додаток обробки зображень. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в категорію «Усі програми». Відкрийте вміст каталогу «Стандартні» і запустіть програму Paint.
2
Виберіть вкладку «Файл» і перейдіть до пункту «Відкрити». Через деякий час буде запущено меню провідника. Перейдіть в каталог, в якому розташовані потрібні файли зображень. Виберіть перший файл і натисніть кнопку «Відкрити».
3
Змініть масштаб відображення картинки. Для цього змініть положення повзунка в правому нижньому куті робочого вікна. Подивіться характеристики зображення. Особливу увагу приділіть вирішенню картинки.
4
Відкрийте другу копію програми Paint і виконайте операції, описані в попередніх кроках. Тепер вам необхідно вирівняти висоту або ширину зображень. Якщо ви будете склеювати картинки в горизонтальному порядку, вирівняйте висоту.
5
Оберіть більшу зображення і натисніть кнопку «Змінити розмір». Активуйте режим обробки «Пікселі». Змініть значення дозволу в поле «По вертикалі». Якщо ви не хочете викривити зображення, не знімайте галочку з пункту «Зберігати пропорції».
6
Після вибору потрібного дозволу натисніть кнопку Ok. Тепер подумайте і визначте, яке зображення буде розташовуватися з правого боку. Відкрийте вікно редактора з цією картинкою. Натисніть кнопку «Виділити» і вкажіть параметр «Виділити все». Клікніть правою кнопкою миші по зображенню і натисніть "Копіювати".
7
Перейдіть до другого вікна програми Paint. Розтягніть робочу область в праву сторону. Врахуйте, що на нинішньому білому фоні повинно вільно розміститися скопійоване зображення.
8
Тепер клікніть правою кнопкою миші в робочій області та виберіть пункт «Вставити». Зображення автоматично перекриє першу картинку. Клікніть лівою кнопкою миші по зображенню і потримайте. Змістите картинку вправо таким чином, щоб між двома кадрами не було зазору.
9
Після цього звузьте кордону робітничо області, виключивши залишки білого тла. Натисніть клавіші Ctrl і S. Збережіть отриманий файл.