Як скласти білий букет троянд.

Букет з білих троянд символізує собою чистоту, невинність, вічну любов. Як правило, композиції з цих квітів дарують нареченим в день весілля. Однак піднести такий сюрприз можна і на день народження, річницю пам'ятної події, та й просто так. Букет, створений своїми руками, принесе більше радості як дарувальнику, так і винуватцю торжества.
Вам знадобиться
  • - 9 білих троянд;
  • - прозора пакувальна плівка;
  • - шматок легкої тканини;
  • - гофрований папір;
  • - декоративна зелень для прикраси;
  • - стрічка або бант;
  • - тонкі зелені нитки.
Інструкція
1
Кінці троянд відріжте під великим кутом. Потім опустіть їх на кілька секунд в киплячу воду або обпечуся за допомогою сірників або запальнички. Це запобіжить розвитку мікробів всередині стебла і не дозволить букету швидко пов'янути. Довжину стебла виберете за своїм бажанням.
2
Щоб при складанні букета нічого не заважало, акуратно відірвіть листя зі стебел, залишайте тільки два самих верхніх.
3
Оберіть саму пишну і розпустилася троянду. «Оточіть» її декоративною зеленню, наприклад, гипсофилой, і скріпіть тонкими нитками. Назвемо цю троянду центральною.
4
Решта 8 троянд розбийте на пари. Бажано, щоб їх бутони були однакові за розміром. Схрестіть стебла кожної пари, щоб вийшла буква Х. Скріпіть нитками, щоб збереглася форма.
5
Далі необхідно скріпити квіткові пари по колу з центральною трояндою. Слідкуйте, щоб всі бутони в букеті перебували на одному рівні. «Хоровод» троянд оточіть декоративною зеленню. Добре закріпіть букет нитками, щоб він не розпався.
6
Загорніть букет. Найпростіший варіант - прозора пакувальна плівка або гофрований папір. Більш оригінально виглядає букет, обгорнутий в тканину. Дуже багато і красиво виглядають білі троянди в органзе або мереживі. Візьміть невеликий шматок цієї тканини, виперіть та накрахмальте його.
7
За бажанням можна вибрати тканину прямокутної форми або вирізати коло. Прямокутник складіть «гармошкою» і оберніть в неї квіти. У тканині круглої форми зробіть отвір в самій центрі і вставте в нього букет.
8
Зауважте підставу букета стрічкою або бантом і розправте кінці. Повітряний бант сам по собі буде виглядати дуже красиво. А от якщо ви вибрали поліпропіленову стрічку, її кінці стоїть розрізати на тонкі смужки і за допомогою тупих кінців ножиць зробити «кучерики». Букет готовий. Можна дарувати його винуватиці торжества!