Як для каталогу додати посилання.

Робота з різними каталогами - досить захоплюючий процес. Можна оформити свій сайт і розмістити матеріали таким чином, що відвідувачам буде цікаво довго затримуватися на кожній сторінці. З технічної ж сторони при налаштуванні каталогу навіть у новачка не повинно виникнути особливих проблем.
Інструкція
1
Для прикладу розглядається спосіб додавання матеріалу і посилань в каталог сайта в системі ucoz. Практично всі модулі, які передбачають певний вид оформлення контенту, налаштовуються схожим чином, будь то каталог сайтів, каталог файлів або каталог статей. Увійдіть в панель управління своїм сайтом і активуйте потрібний модуль.
2
Під основним меню розташовуються дві міні-вкладки. Клацніть по вкладці «Неактивні». Виділивши в списку требующийся модуль, ви потрапите на його сторінку, натисніть на кнопку «Активувати модуль», розташовану в центрі. Переключіться на перегляд активних модулів, - новий каталог з'явиться в меню.
3
Перейдіть в меню створеного каталогу і виберіть розділ «Налаштування модуля». Встановлюючи необхідні параметри, зверніть особливу увагу на розділ «Поля для додавання матеріалів». Якщо ви хочете, щоб можна було додавати в каталог посилання, відзначте маркером відповідний пункт (пряме посилання, посилання на джерело, посилання на сайт автора і так далі). Підтвердіть свої дії кнопкою «Зберегти». Саме ж поле для посилань можна перейменувати. Для цього скористайтеся підказкою, що знаходиться в розділі.
4
Налаштувавши модуль, можна зайнятися безпосередньо додаванням матеріалу. Якщо матеріал, на який ви даєте посилання, завантажений на сайт за допомогою файлового менеджера, викличте його з меню і натисніть на кнопку «Отримати посилання», розташовану в рядку з назвою матеріалу. Якщо завантажували контент на сторонній хостинг, скористайтеся посиланням з поля Share.
5
В тому випадку, якщо посилання повинна вести на інший ресурс, відкрийте потрібну сторінку і скопіюйте посилання з адресного рядка. Вставте адресу в поле для додавання посилань, яке ви передбачили при настройках модуля. Для додавання додаткових посилань можна використовувати поле матеріалу. Перейдіть в режим, що підтримує bb-коди (або HTML) та оформите свої посилання з допомогою тега [http://].