Як переформатувати флешку. Як переформатувати в ntfs.

Коли вам буде потрібно провести форматування flash-накопичувача, можете скористатися стандартним форматуванням, яке пропонує операційна система Windows XP (FAT 16 і FAT 32). Але якщо вам необхідно переформатувати флешку в формат NTFS, можна знайти альтернативні методи цієї операції. На даний момент існує велика кількість програм для виконання форматування, але якщо у вас немає можливості закачувати такі програми на свій жорсткий диск, то можна скористатися й іншим способом.
Вам знадобиться
  • Flash-накопичувач, операційна система Windows XP.
Інструкція
1
Основне правило, яке варто дотримувати перед кожним форматуванням: збережіть всі дані з вашої флешки, інакше вони будуть безповоротно загублені. Стандартна процедура форматування, яка доступна в вікнах провідника, зараз вам не зможе допомогти, т.к. в опціях немає системи NTFS. Тому, першим справу необхідно налаштувати програму форматування.
2
Для того, щоб змінити опцію збереження даних під час запису на flash-пристрій, необхідно натиснути меню «Пуск» - натиснути правою кнопкою на значку «Мій комп'ютер» - натиснути «Властивості» (або просто натиснути Win + Break) .
3
У вікні, виберіть вкладку «Обладнання» - натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв» -пункт «Дискові пристрої».
4
У списку, з'являться всі пристрої, встановлені в системі, включаючи flash-накопичувачі. Виберіть свій накопичувач - натисніть правою кнопкою миші по ньому - виберіть «Властивості» - перейдіть на вкладку «Політика».
5
Позначте пункт «Оптимізувати для швидкого виконання» - натисніть "ОК".
6
Тепер можна перейти в провідник - натиснути правою кнопкою миші на флешці - вибрати пункт "Форматувати". У вікні,, серед списку систем форматування, з'явиться і NTFS.
7
Після вибору системи NTFS натисніть «Почати». Після даної операції рекомендується змінити настройки форматування в значення «За умовчанням».