Як застосовувати на практиці фотоефекти в фотографії. Як застосовуються на практик.

В фізиці фотоефектом називають випромінювання яких-небудь речовиною електронів під впливом світла. Спочатку саме ця властивість і поклало початок дослідженням в області фотографії. Втім, звичне розуміння фотоефекту - це застосування до фотографій різних фільтрів для зміни зображення, і зробити це досить легко.
Вам знадобиться
  • - цифрові фотографії;
  • - програми для роботи із зображеннями.
Інструкція
1
Елементарні фотоефекти, такі, як переклад кольорового зображення в чорно-біле, в сепію, в негатив доступні майже в будь-якій програмі для перегляду зображень. Пошукайте ці ефекти в налаштуваннях.
2
Для застосування простих фотоефектів існує безліч програм з простим і зрозумілим інтерфейсом, які можна скачати безкоштовно. Наприклад, Boxoft Photo Magic Maker. Це нескладна програма, в якій за допомогою пари клацань миші ви зможете додати красиві ефекти на фотографію. За допомогою програми ви також зможете редагувати фотографії прямо з камери.
3
Інша програма, DreаmLіght Photo Editоr, дозволить застосовувати до фотографій різні фотофільтри і фотоефекти, причому, до одного знімка можна застосувати кілька фільтрів відразу. Інтерфейс програми простий і не вимагає особливих пізнань.
4
Спеціальні програми допоможуть застосувати фотоефекти до знімків з веб-камери. Наприклад, програма WebCam Max. Крім інших інструментів для роботи з веб-камерою, програма допоможе накласти спецефекти на знімки.
5
Застосовувати фтоеффекти можна і онлайн. Наприклад, на сайті «Фото ефекти». Там ви зможете вибрати потрібний фотоефект і завантажити свою фотографію. Програма автоматично застосує ефект до зображення. Крім ефектів до фотографій можна застосовувати різні рамки і картинки.
6
Найпопулярнішим і багатофункціональним інструментом для фотоефектів є програма Adobe Photoshop. У програмі багато готових фільтрів, в яких настройки можна змінювати на свій розсуд, але робота з всілякими властивостями зображення дає майже безмежні можливості. Робота з кольором, рівнями, каналами, текстурою, світлом - все це доступно в програмі. Крім того, в мережі є безліч уроків по фотообробки і фотокорекції, які можуть бути корисними для вас.