Як встановити годинник на робочому столі.

Працюючи за комп'ютером, ви завжди можете стежити за часом. Спеціальний розділ - годинник - за замовчуванням розміщується в правому нижньому кутку робочої панелі. При бажанні системні значки, в тому числі і годинник, можна включати і відключати.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - операційна система Windows 7.
Інструкція
1
Значок «годинник» є у всіх версіях операційної системи Windows. Стандартний, він не завжди зручний для перегляду, особливо в тому випадку, якщо у користувача проблеми із зором. Але в будь-який момент ви можете встановити вподобану вам картинку із зображенням годин. Можливості Windows дозволяють це зробити протягом кількох секунд. Особливо зручна в цьому плані сьома версія операційної системи.
2
Визначність Windows 7 полягає в тому, що в її настройках вже є невеликий запас різноманітних додатків-гаджетів із зображенням годин. Щоб їх встановити на комп'ютер, необхідно натиснути правою кнопкою в будь-якому місці на робочому столі. Потім у вікні, виберіть пункт «Гаджети». Відкрийте його і перейдіть до розділу «Годинник», двічі клікнувши по відповідному значку.
3
Після цього на вашому робочому столі з'явиться додатковий значок із зображенням годин. Якщо встановлений за умовчанням варіант картинки вас не влаштовує, замініть його на більш відповідний. Для цього підведіть мишку до зображення годинника, клікніть по з'явився праворуч видає гайковий ключ і перейдіть в розділ «Параметри». Тут ви зможете встановити основні настройки даного елемента і змінити картинку. Для цього натисніть по черзі на бічні стрілки у вікні гаджета і виберіть вподобане зображення.
4
Якщо подані Windows 7 варіанти вас не влаштовують, можете скористатися пошуком в мережі на русифікованому сайті Microsoft або на будь-якому іншому інтернет-сервісі. Наприклад, дуже багато корисних програм, у тому числі і для установки на робочий стіл зображення годинників, розміщене на сайті Softportal. Відкрийте сторінку згідно наведеного адресою, виберіть вподобане вам додаток, скачайте і встановіть його на свій комп'ютер. Запустіть програму і користуйтеся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wJgSjwa437M