Як зробити фон для презентації.

Вдалий вибір фону для презентації підкреслить вигідні сторони акредитуючої продукту. Крім того, грамотне колірне рішення полегшує сприйняття матеріалу.
Інструкція
1
Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows, то для підготовки презентації використовується інструмент PowerPoint. Почніть роботу з кнопки «Пуск», далі «Усі програми». Виберіть пакет MicrosoftOffice, а в ньому MicrosoftPowerPoint. Запустіть програму.
2
Після завантаження слайдів у вибраний макет перейдіть на вкладку «Дизайн». На панелі інструментів перша кнопка праворуч «Стилі фону». При наведенні курсору на назву кнопки спливає підказка: «Виберіть будь-який стиль фону для даної теми. Клацніть будь-який стиль правою кнопкою миші, щоб вивести меню способів застосування ».
3
Натисніть на «Стилі фону», відкриється вікно із зразками фонів. Скористайтеся спливаючій підказкою та викличте меню способів застосування клацанням правою кнопкою миші по картинці обраного фону.
4
Виберіть із запропонованого меню спосіб застосування: до всіх слайдів або до виділених. В останньому випадку слайди повинні бути попередньо відзначені. Збережіть вибір.
5
Якщо ви працюєте в Linux, для підготовки презентації виберіть в Головному меню «Офіс». Далі пройдіть в «Презентації». У вікні, поставте крапку в кружечку «Порожня презентація», далі «Готово».
6
Заповніть обраний макет слайдами. Виберіть на панелі інструментів праворуч «Фони сторінок». Відзначте потрібний слайд, виберіть для нього фон із запропонованих зразків правою кнопкою миші і натисканням на «Застосувати до обраному слайду». Зразок фону з'явиться у списку «Використовувані в даній презентації». Якщо вам потрібен загальний фон для всіх слайдів, виберіть потрібний зразок і натисніть «Застосувати до всіх слайдів».
Для презентації свого реферату, курсової, дипломного або будь-якого іншого проекту потрібно оформляти слайди в Power Point. Важливу роль грає фон. Необов'язково вибирати в меню презентації «Формат - Оформлення слайда» наявні шаблони. Є кілька варіантів створити власний фон.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Power Point;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть в Power Point На слайді натисніть праву кнопку миші і виберіть рядок "Фон». Виберіть один із пропонованих кольорів або зайдіть в «Інші кольори», де можна скористатися як звичайними квітами у вкладці «Звичайні», так і їх відтінками у вкладці «Спектр». Також можна зробити певну заливку фону, натиснувши на «Способи заливки» під рядком «Інші кольори».
2
Спробуйте градиентную залівкуВо вкладці «Градиентная» виберіть необхідні кольори (1 або 2). Заготівлю краще не застосовувати в презентації для навчального закладу, т.к. вони яскраві і на них погано видно текст. Зробіть вибір на типі штрихування і варіанті градієнта, зразок слайда надається внизу справа. Натисніть «ОК - Застосувати до всіх/Застосувати/Перегляд/Скасування».
3
Застосуйте до слайда текстуруВо вкладці «Текстура» візьміть один з пропонованих зразків фону. Якщо жоден з них вам не підходить, знайдіть необхідний фон для презентації в інтернеті, збережіть на ваш комп'ютер і виберіть його, натиснувши на «Інша текстура». Застосуйте отриману текстуру до одного чи всіх слайдів.
4
Подивіться на 3-й спосіб заливки - узорВ вікні «Способи заливки» представлені візерунки, для яких можна вибрати колір фону і штрихування. Якщо вам подобається візерунчастий фон, виберіть його для вашої презентації.
5
Вставте свій рісунокЧтоби зробити картинку фоном презентації, на останній вкладці у вікні «Способи заливки» натисніть на «Малюнок» і виберіть збережену на комп'ютері фотографію або картинку. Змінювати розміри картинки не треба, т.к. вона ляже точно за параметрами слайда. Щоб зберегти пропорції малюнка, поставте мітку навпроти відповідного рядка внизу вікна.
6
Створіть власний Фонвьей презентації Power Point на одному слайді зробіть фон, можете написати якийсь текст будь-яким кольором. Збережіть слайд: «Файл - Зберегти як», надрукуйте назву файлу, нижче виберіть його формат (jpg або gif) і натисніть «Зберегти». Тепер можна вставити цей слайд можна зробити фоном в іншої презентації, вибравши його як малюнок.