Як привчити дитину до музики.

Музика сприяє гармонійному розвитку вашого малюка. Привчіть його слухати твори російських та зарубіжних класиків, музичні казки, і ви побачите, як емоційно росте ваша дитина.
Інструкція
1
Почніть збирати кращі музичні твори, які послухає ваша дитина. Включіть в фонотеку музичні казки і записи пісень з дитячих кінофільмів, класичні твори, записи народної творчості, джазові композиції.
2
Включайте кожен день музику як фон. Спочатку ваша дитина може не помічати ненав'язливого музичного супроводу. Однак потім він почне прислухатися. Далі у нього почнуть розвиватися власні переваги.
3
Співайте малюкові. Наприклад, виконуйте йому колискові, коли дитина засинає, наспівуйте, прогулюючись із ним. Пригадайте, які пісні співала ваша мама вам в дитинстві, або пошукайте матеріал в книгах, присвячених розвитку дітей, або в інтернеті.
4
Привчайте дитину до музичних інструментів. Це можна робити, коли він ще перебуває в грудному віці. Роль перших інструментів можуть виконати брязкальця. Далі можна підшукати дитячі варіанти: бубни, гармошки, дудочки. Грайте на них малюкові, і ви побачите, як він теж захоче спробувати свої сили.
5
Беріть дитину з собою на концерти, наприклад, в філармонію. Нехай він дізнається, що таке серйозна, класична музика. Врахуйте вік дитини. Не варто приводити його на концерт до досягнення 5 років.
6
Даруйте дитині співаючі іграшки або музичні шкатулки. Через гру він буде швидше сприймати музику.
7
Ходіть разом з малюком на дитячі музичні спектаклі. Коли музику супроводжує зоровий ряд, дитина краще її сприймає.
8
Дивіться дитячі фільми або мультики, в яких герої багато співають. Діти люблять переглядати вподобані казки і підспівувати персонажам.
9
Привчайте дитину до танців. Якщо ваш малюк росте рухомим і активним, вам буде легше захопити його музикою через рух під неї. Включайте енергійні композиції і показуйте дитині різні па.