Як вибрати зовнішній HD. перевірити тип підключення hdd ноутбука.

Зовнішні жорсткі диски, як правило, застосовують для тимчасового зберігання або перенесення цифрової інформації. Крім того, дані типи накопичувачів дуже зручні для використання як файлового сховища для мультимедійних пристроїв і маршрутизаторів.
Інструкція
1
Виберіть тип форм-фактора зовнішнього жорсткого диска. Основний відсоток таких вінчестерів представлений у форматі 2.5 і 3.5 дюйма. Основний недолік зовнішніх накопичувачів більшого розміру полягає в тому, що деякі з них потребують підключення до мережі змінного струму. Іноді для стабільної роботи великого зовнішнього накопичувача потрібно відразу два USB-порту.
2
Якщо ви будете використовувати жорсткий диск спільно з мобільним комп'ютером, зупиніть вибір на вінчестерах з форм-фактором 2.5 дюйма.
3
Подумайте, який обсяг інформації повинен поміщатися в зовнішній жорсткий диск. Краще відразу придбайте вінчестер з великим об'ємом пам'яті. Вартість одного зовнішнього накопичувача з місткістю 500 Гб значно дешевше, ніж двох дисків по 250 Гб.
4
З'ясуйте швидкість обробки даних зовнішнього жорсткого диска. Врахуйте, що важливо визначити пропускну здатність пристрою при підключенні до комп'ютера. Для успішної роботи з сучасними ноутбуками і стаціонарними ПК використовуйте інтерфейси e-SATA і USB 3.0.
5
Якщо ви плануєте підключати зовнішній накопичувач до телевізорів, цифровим приставок і іншим мультимедійним пристроям, придбайте вінчестер з інтерфейсом USB 2.0.
6
Зверніть увагу і на зовнішній вигляд жорсткого диска. Певні моделі вінчестерів укладені в металевий ударостійкий корпус. При активній роботі з важливою інформацією, краще заздалегідь подбати про її безпеку.
7
В тому випадку, якщо жорсткий диск наділений одразу двома кабелями з USB-інтерфейсами, обов'язково уточніть їх призначення. Іноді один з портів виконує функції подачі живлення. В інших випадках дана особливість може підвищити швидкість передачі даних від жорсткого диска до пристрою. Вінчестери першого типу краще не використовувати спільно з ноутбуками, т.к. вони займають одразу два слота USB і швидко розряджають акумуляторну батарею.