Як провести ювілей весело.

Цілий рік людина чекає настання дати дня народження, щоб весело і з розмахом його відсвяткувати. Ювілеї трапляються значно рідше, ставлення до них особливе. Ювіляру хочеться влаштувати неповторний і незабутній свято, яке сподобається всім гостям.
Вам знадобиться
  • - гірлянди й інші прикраси для дому;
  • - акрилові фарби і стара посуд;
  • - старий одяг, взуття та аксесуари;
  • - частування;
  • - мангал;
  • - ігри.
Інструкція
1
Традиційно для проведення ювілеїв орендується зал в їдальні, кафе або ресторані. Часто запрошується тамада з заготовленим сценарієм розважальних заходів. Але далеко не всім подобається спілкування з людиною, завдання якого веселити гостей давно всім відомими жартами та конкурсами.
2
Найкраще людина відпочиває при зміні обстановки і на природі, тому подумайте про те, як заздалегідь підібрати місце для проведення свята за містом. Якщо у вас є дачний будиночок, підготуйте його. При відсутності такої можливості зніміть окреме приміщення на базі відпочинку або в передмісті.
3
Будиночок прикрасьте електричними гірляндами і повітряними кулями. Нарядите плодові дерева та кущі, якщо рослини ще не покриті листям. Барвисті виблискуючі яблуні виглядають нітрохи не гірше новорічної ялинки, їх вид розвеселить ваших гостей, котрі не всидять в будиночку, адже запах підготовлюваної на мангалі їжі нікого не залишить байдужим.
4
Приготуйте розваги, які цікаві запрошеним друзям і родичам. Не забудьте про музику, візьміть з собою гітару і компакт-диски.
5
Придумайте конкурси, які будуть не тільки веселими, а й корисними. Наприклад, можна винести у двір купу старого одягу, взуття та аксесуарів, цього добра вистачає на кожній дачі. Попросіть гостей зробити саме оригінальне і креативне опудало, щоб воно назавжди відлякало птахів-шкідників з вашої ділянки. Ось побачите, до чого весело і захоплююче цей захід!
6
Таким же чином роздайте всім бажаючим старий посуд, яку можна використовувати замість квіткових горщиків або прикрас для огорожі. Приготуйте яскраві акрилові фарби і пензлики. Нехай друзі проявлять фантазію і створять справжні унікальні шедеври з непотрібних речей. Розвісьте барвистий посуд на паркані і милуйтеся неповторним творчістю ваших талановитих гостей.
7
Не змушуйте запрошених робити те, чим вони не хочуть займатися. Багатьом буде набагато цікавіше смажити м'ясо на відкритому вогні або прикрашати двір, а не співати в караоке або «битися за стільці». На свіжому повітрі можна залишати дротики, пограти в пляжний волейбол або бадмінтон.
8
На природі ви будете не так обмежені у розвагах, як в залі ресторану. А вечірні посиденьки біля багаття веселі і приємні в будь-який день, а особливо, коли всі присутні вітають вас з ювілеєм і дарують подарунки.