Як оновити старі шафи. Як на старі шпалери можна приклеювати фото.

Для зміни обстановки в будинку необов'язково затівати ремонт або купувати меблі. Можна спробувати надати новий вид старим речам, наприклад шафі. Для цього є кілька способів.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, який матеріал ви будете застосовувати при декоруванні. При цьому важливо врахувати обстановку кімнати, зв'язати оновлені шафи по стилю і кольору з іншими предметами інтер'єру. Так, якщо всі меблі у вас темного кольору, то і в декораціях до шафи необхідно застосувати відтінки темного. Якщо ж решта меблів у вас світла, а шафа ви хочете чорний, то постарайтеся об'єднати їх яким-небудь загальним малюнком.
2
Одним з найпростіших способів декорування старих меблів вважається обклеювання її шпалерами. При цьому ви не витратите багато грошей, а вийде дуже красиво. Головне, вибрати якісні шпалери, а з фактурою і кольором можна і поекспериментувати. Якщо стіни в кімнаті світлі, то шпалери краще вибирати більш яскраві. Також у цьому випадку внутрішня стінка шафи може перегукуватися зі стінними шпалерами. Якщо ж на стіні у вас малюнок, то шафа повинен бути однотонним.
3
Змінити шафа кардинально допоможуть і самоклеючі шпалери. Дуже креативно виглядає шафа, оброблений фотоаплікація. Але така обклеювання вимагає особливої акуратності. Так, спочатку необхідно зачистити дверцята старої шафи наждачним папером. Потім пофарбуйте їх білою фарбою. Тепер підготуйте фото. Роздрукувати зображення будь-якого формату ви зможете в фотостудії. Приклейте шпалери і покрийте зверху безбарвним лаком.
4
Незвично буде виглядати шафа, на якому наклеєні дзеркала. Такий варіант ідеальний для маленьких кімнат, оскільки дзеркало значно розширює кімнату. Подібні панелі можна приклеїти рідкими цвяхами.
5
Ще один варіант обробки меблів - оббивка тканиною. Тут також важливо правильно підібрати колір у поєднанні з навколишнім оточенням. Під тканину можна підкласти тонкий шар поролону, щоб шафа виглядав більш благородно.
Зверніть увагу
Ви можете оновити свою шафу за допомогою плівки-самоклейки. Плівка-самоклейка зустрічається різних забарвлень і узорів, що дозволить з легкістю з старої шафи зробити оригінальні меблі, можна покрити плівкою полки, оновити шафка на балконі або кухні, а також удосконалити дачні меблі, та й багато іншого можна зробити.
Корисна порада
Можна покласти в шафу ароматичну подушечку або поставити відкриту баночку з кавою. Якщо процедура обприскування не дала результатів, то слід застосувати більш радикальний метод - оновити внутрішнє покриття шафи лаком або фарбою.