Як записати пісню будинку. обігріти гараж домашніми обігрівачами.

Багатьох початківців музикантів, які не мають можливості записуватися в студії і хочуть спробувати свої сили в домашньої записи власних пісень, цікавить, з чого почати і яку апаратуру використовувати, щоб в домашніх умовах отримати прийнятне якість звучання. В першу чергу, якість записаної будинки пісні залежатиме від того, на якій мікрофон ви записуєтеся, чи маєте ви мікшерний пульт і передпідсилювач і чи можете ви зробити мастеринг готової записи.
Інструкція
1
Зрозуміло, основа будь голосової записи - ваше вокальну майстерність. Підбирайте для запису хороший студійний мікрофон, в капсулі якого амплітуда коливань не виходила за робочий діапазон звуку, щоб зменшити частотні спотворення. Якщо ви співаєте тихо - співайте ближче до мікрофона. Якщо ви співаєте голосно - навпаки, віддаляйтеся. Така чутливість мікрофона додасть звуку особливу яскравість і красу.
2
Ціна гарного студійного мікрофона починається від декількох тисяч до несколькіхдесятков тисяч рублів. За 300-400 доларів можна купити пристойний конденсаторний мікрофон, якого вам буде цілком достатньо для гарної домашньої записи вокалу.
3
До конденсаторного мікрофону, на відміну від динамічного, потрібно обов'язково купувати окремо вітрозахисний фільтр, щоб не зіпсувати чутливу мембрану. Також ви можете купити менш дорогий динамічний мікрофон, але і забарвлення звуку в записі з такого мікрофона буде блідіше. Частотний діапазон вашого мікрофона повинен приблизно укладатися в рамки 60 Гц - 18 000 Гц.
4
Поводження з чутливим мікрофоном змушує приділяти увагу дрібницям, які на перший погляд були непомітними у вокалі - зокрема, різким звукам, які з'являтимуться в записи, при проголошенні вокалістом шиплячих приголосних (П, Т, Ф, та інших) з різким викидом повітря. Ці проміжні звуки можуть бути занадто потужними і різкими для чутливої мембрани мікрофона, тому для якісного запису і справної експлуатації мікрофона вам необхідний вітрозахисний фільтр.
5
Проте, ветрозащита не звільнить вас від фонових шумів, які неминучі, якщо ви записуєтеся не в умовах ізольованої студії, а в умовах звичайної квартири. Щоб знизити рівень шумів при записі, підготуйте кімнату до запису - завесьте стіни, вікна та двері різними тканинами та іншими м'якими матеріалами, які поглинають звук, і винесіть з кімнати всі речі, які можуть відображати звук і спотворювати його. Для запису вокалу приміщення має бути максимально глухим, щоб згодом при мастерингу можна було накласти на запис будь-які ефекти.
6
Також для якісного запису вам необхідний передпідсилювач, що підсилює мікрофонний сигнал. Краще всього використовувати хороший ламповий передпідсилювач, який дасть найбільш глибокий, природний і чистий звук на комп'ютер. Бюджетним варіантом даного пристрою буде аматорський моно-мікшер з лінійними і посиленими входами.