Як оптом продавати книги.

Оптовий продаж книг - наступна сходинка книготорговельного бізнесу після роздрібної торгівлі. Можливістю продати свої твори оптом цікавляться і автори, особливо початківці і маловідомі. І, якщо у підприємців є зв'язки і ділові напрацювання, то для письменників оптовий продаж своїх творінь представляється важкою задачею.
Інструкція
1
Зверніться по допомогу до видавництва, в якому книги були надруковані. Наявність налагоджених зв'язків з оптовиками і роздрібними продавцями книг дозволяє видавництву вирішувати задачу оптових реалізацій достатньо швидко і ефективно. Досвід показує, що автору, надрукувало книги за свій рахунок, найпростіше реалізувати їх через видавництво.
2
Врахуйте, що якщо ви - приватна особа, оптовий продаж без посередників буде утруднена. Це пов'язано з особливостями організації книжкової торгівлі в нашій країні, а також з ускладненням бухгалтерської звітності у випадку взаємодії юридичної та фізичної особи. Тому розгляньте варіант реєстрації юридичної особи на своє ім'я.
3
Також не забувайте, що звертаючись за допомогою в оптовому продажу книг у видавництво, ви зобов'язані будете погодитися на запропоновані вам умови. Як правило, в кожному конкретному випадку вони обумовлюються персонально. Частина коштів, виручених від продажу, видавництво візьме собі в оплату наданих послуг. І це буде чималий відсоток, адже йому доведеться нести витрати і зі складування, і з транспортування, та інші.
4
Зверніться до представників оптових торгових компаній. Однак, в силу вищевказаних причин, оптові фірми рідко візьмуть книги на реалізацію у приватної особи за винятком випадків, коли партія дуже велика. Крім того, термін реалізації товару буде досить довгим. Наприклад, надходження книг на прилавки магазинів очікується тільки через 1-1,5 місяця після їх передачі в оптову фірму. І оплата партії надійде тільки після їх реалізації в роздрібних точках продажів.
5
Спробуйте налагодити оптовий продаж через інтернет. Але врахуйте при цьому, що великі інтернет-магазини працюють з тими ж самими оптовими постачальниками, що і звичайні роздрібні торгові фірми. Тому їх служба логістики не приймуть у фізичної особи товар на реалізацію. Налагоджуйте зв'язку з дрібними і середніми сайтами, що спеціалізуються на продажі книг.
6
Зробіть свій власний інтернет-сайт для оптового та роздрібного продажу книг. Сьогодні створення хорошого ресурсу не представляє складного завдання, а ефективність такого методу торгівлі висока. Крім того, багато фірм і приватні фахівці можуть за помірну плату допомогти в створенні та просуванні сайту.