Як ловити рибу на хліб.

Хліб як наживка останнім часом використовується досить рідко. Але між тим, навіть на невеликий шматочок можна зловити навіть коропа, оскільки багато риби люблять ці вироби з борошна. Головне - знати, як це робити.
Вам знадобиться
  • - булка хліба (білого або батона).
Інструкція
1
Ще кілька десятиліть тому хліб був однією з найбільш часто використовуваних наживок для риболовлі. Справа в тому, що хлібні вироби в воді розбухають і ховають гачок, на який риба в підсумку досить добре клює.
2
Завзяті рибалки зазвичай беруть із собою не менше трьох-чотирьох подрібнених буханок для гарного кльову. Деякі крихти в воді спливають або тонуть, створюючи при цьому своєрідний стовп, в центрі якого буде ваша наживка. Для великої риби цей стовп не так важливий порівняно з вашої насадкою на гачку, яка, по суті, буде єдиною істотною їжею для майбутнього улову.
3
Існує думка, що хліб легко злітає з гачка. Професіонали легко вирішують цю проблему, створюючи з декількох його скибочок своєрідний бочонок. Зробити це досить просто, для початку покладіть два-три невеликих шматочка друг на друга. Потім за допомогою насадочной голки витягніть бочонок з висікання, а саму голку проведіть через невелику петлю власний оснастки. Потім вам потрібно пересунути бочонок на волосінь і відрегулювати його положення за допомогою стопора.
4
Якщо вам не хочеться задовольнятися дрібним уловом, то краще використовувати для наживки НЕ м'якуш, а корочку. Вона має звичай спливати, тому найлегше вам буде ловити рибу з поверхні. Непогана наживка може вийти з кірочки цілої буханки, але перед цим її необхідно «помаринувати» в поліетиленовому пакеті два-три дні для додання їй більшої пружності, що дозволить їй тривалий час триматися на гачку.
5
Деякі любителі риболовлі йдуть далі і створюють наживку у вигляді своєрідних бутербродів. Вони набагато сильніше привертають потенційну жертву в тому випадку, якщо використовується білий хліб (який відмінно видно в воді) і начинка зовсім іншого кольору (в її якості можна використовувати черв'яків, кукурудзу і т.д.).
6
Найчастіше для риболовлі використовуються хлібні пластівці. Зробити їх простіше простого: вам достатньо просто відламати невеликий шматочок від булки або батона. Але при цьому наживку потрібно злегка стиснути навколо цівки, тоді вона розмокне у воді до значних розмірів і приверне увагу риби.