Як віддалитися з Facebook.

Якщо вам починає здаватися, що спілкування в соціальній мережі забирає надто багато часу, або матеріали, завантажені на станицю Facebook, можуть створити невірне уявлення про вас у актуального або потенційного роботодавця, аккаунт можна видалити.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - аккаунт в мережі Facebook.
Інструкція
1
Для тимчасової деактивації аккаунту або відправки запиту на його видалення без можливості відновлення вам буде потрібно увійти на Facebook. Відкрийте в одній з вкладок браузера сторінку цієї соціальної мережі та вкажіть свій логін і пароль у полях форми для входу.
2
В якості логіна на Facebook виступає адресу електронної пошти або номер мобільного телефону. Якщо ви не можете згадати пароль, скористайтеся опцією «Забули пароль?». Вона доступна під полем для введення пароля. Посилання, пройшовши по якій ви отримаєте можливість змінити забутий пароль, буде відправлена вам на електронну адресу, вказану при реєстрації.
3
Відкрийте налаштування свого аккаунта. Для цього натисніть на кнопку у вигляді стрілки в правій частині головного меню, яке можна помітити у верхній області сторінки. Виберіть із списку, розгорнутого натисканням на кнопку, пункт «Налаштування облікового запису». Перейдіть до вкладки «Безпека», вибравши цю опцію в лівій частині сторінки і клацніть по посиланню «Деактивувати акаунт», яка розташована під списком налаштувань, доступних для редагування.
4
Вкажіть причину, по якій ви йдіть з Facebook, вибравши пункт зі списку, розташованого під аватарками користувачів, випадковим чином вибраних з вашого списку друзів. Якщо ви насправді мають намір відключити аккаунт, активуйте будь пункт зі списку. Після вказівки причини відкриється вікно з посиланням на розділ довідкової інформації, який повинен допомогти вирішити проблему, з причини якої ви залишаєте соціальну мережу. При виборі варіанту «Інші» вам доведеться вказати причину в текстовому полі.
5
Вказавши переконливу причину свого відходу, клікніть по кнопці «Підтвердити». У вікні, введіть свій пароль. У вікні, яке відкриється після цього, введіть капчу. Ваш аккаунт буде деактивовано, а в папці "Вхідні" електронної пошти ви виявите повідомлення з інструкцією для повторної його активації.
6
Для відправлення запиту на вилучення користувача без можливості його відновити скористайтеся опцією «Допомога» з головного меню. Клацніть по пункту "Основи Facebook» у вікні, і виберіть опцію «Налаштування облікового запису і видалення». Розгорніть пункт з інструкціями з видалення аккаунта і перейдіть за посиланням для відправки запиту.