Як позбутися від сверблячки. Як позбутися від сверблячки в паху.

Кожен зустрічався з таким поняттям, як свербіж. Цей вид хвороби являє собою неприємне відчуття, яке може виникати на шкірі і слизових оболонках. При його появі, викликає сильне бажання свербіти, але почухавши зудить місце на тілі, ви не зможете позбутися від сверблячки, хочеться чесати знову і знову.

Сверблячка - це взаємодія певних речовин в організмі із зовнішніми факторами, які дратують знаходяться на шкірі нервові закінчення. Механізм свербежу - це свого роду сигнал, він виходить з нервових закінчень самого шкірного покриву або центральної нервової системи. Посередником для всіх сигналів є гістамін, він і допомагає усунути свербіж. Є різні види свербіння:

  • Шкіряний свербіж причинами є різні інфекції і паразити.
  • Сверблячка в статевих органах виникає при попаданні інфекції в сечостатеву систему жінок і чоловіків.
  • Сверблячка в паху найчастіше з'являється при цукровому діабеті. Він також дратує слизову оболонку очей. В результаті сверблячки з'являється сухість шкіри.
  • Сверблячка на губах виникає при герпетичної лихоманці.
  • Сверблячка шкіри голови виникає при поганому догляді за волоссям або авітамінозі.
  • Сверблячка між пальцями на нозі з'являється при виникненні грибка.
  • Сверблячка між пальцями на руці виникає при появі на тілі чесоточного кліща.
  • Сверблячка в задньому проході з'являється при грибковому або інфекційному ураженні організму.
  1. Для того щоб позбавиться від сверблячки, потрібно змащувати уражені місця сумішшю, яка допоможе швидко і безболісно зняти свербіж. Для її приготування вам потрібно взяти пачку чорного чаю (50г), залити його в каструлі водою (0,5л), поставте на плиту і доводьте його до кипіння, після помішуйте і кип'ятіть від 5 до 10 хвилин. Отриману рідину потрібно процідити в літрову банку, а залишок вичавити. У рідину всипати 1 чайну ложечку борної кислоти (в гарячій воді вона швидко розчиниться), потім потрібно налити спирт в такій же кількості, скільки у вас вийшло відвару. Дати йому наполягатимуть 15- 20 хвилин. Щоб лікувати свербіж потрібно просто змастити сверблячу частину тіла або накладіть компрес. Через півгодини, ви відчуєте полегшення, а через годину свербіж зовсім пройде.
  2. Прибрати свербіж в статевих органах допоможе розчин з марганцівки і буряка. Для початку візьміть трохи марганцівки і розведіть її в 0,5 л води, поки вода не стане рожевого кольору, додайте 3л. свіжого молока і добре розмішайте, вилийте в таз марганцівку з молоком і посидьте в ній 12-15 хвилин. Пройшовши таку процедуру кілька разів, свербіж пройде і вам відразу стане краще.