Як зайняти себе вдома.

На роботі ми мріємо про відпочинок, а у вихідні судорожно намагаємося встигнути зробити щось по дому або не знаємо, чим себе зайняти, окрім перегляду телевізора. Насправді, є маса способів перетворити свій вихідний в яскрава подія тижня і затратити при цьому зовсім небагато зусиль.
Інструкція
1
Прибирання - одне з найкорисніших занять. Зовсім не обов'язково затівати переворот речей в квартирі щовечора. Наведіть порядок у шафі. Приберіть речі, які ви не носите. Для дрібних речей відведіть певний место.На комп'ютері розсортуйте файли, складіть електронний каталог, влаштуйте повну перевірку системи антивірусною програмою. Приведіть у порядок свій фотоальбом. Якщо у вас є автомобіль, приділіть наведення порядку і в ньому. Пропилососьте салон, наприклад.
2
Можете як джерело розваги використовувати інтернет. Ви можете спілкуватися з друзями по листуванню, грати в різноманітні ігри, записатися на вилучене навчання, вести свій бізнес в мережі.
3
Замість того щоб спілкуватися, сидячи біля монітора, запросіть до себе гостей.
4
Займіться рукоділлям: шиттям, в'язанням, ліпленням, плетінням з бісеру, випалюванням або різьбленням по дереву і так далі.
5
Приготуйте щось смачне і оригінальне.
6
Подивіться улюблений фільм.
7
Подаруйте собі день, присвячений догляду за собою.
8
Зробіть перестановку меблів. Це перетворить вигляд вашої кімнати і внесе дещицю новизни.
9
Придумайте, як би ви могли збільшити свій дохід. Будь-які ідеї, навіть найфантастичніші, мають право на існування, може серед них знайдуться цілком життєздатні задумки.
Корисна порада
Ідеальний спосіб зайняти себе вдома - запросити друзів, приготувати смачну страву, подивитися фотографії, пограти, намалювати карти бажань і поділитися думками на майбутнє.