Як встановити драйвер для Toshiba Satellite.

Установка драйверів для мобільного комп'ютера - дуже важливий процес його настройки. Використання актуальних програм дозволить підвищити продуктивність і стабільність роботи мобільного ПК.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Після установки операційної системи виконайте інсталяцію антивірусної програми і налаштуйте підключення до інтернету. Відкрийте російськомовну версію офіційного сайту компанії Toshiba. Перейдіть по посиланню «Ноутбуки та опції», розташованої в категорії «Сайти продуктів».
2
Наведіть курсор на поле «Підтримка та завантаження файлів». Виберіть пункт «Завантаження». Після відкриття нової сторінки натисніть кнопку «Завантажити», що відноситься до категорії «Драйвери».
3
Заповніть запропоновану форму. В графі «Вид продукту» вкажіть параметр «Портативний комп'ютер». У наступній графі виберіть пункт Satellite. Заповніть інші поля таблиці. Обов'язково виберіть ту операційну систему, яка використовується зараз.
4
Скачайте потрібні комплекти драйверів і додатки. Для цього натисніть на стрілочку, розташовану в графі «Тип». Після завершення завантаження файлів відкрийте каталог, куди вони були збережені.
5
Спочатку встановіть всі вибрані додатки. Для цього по черзі запустіть exe-файли і слідуйте покроковим меню для коректного завершення інсталяції програм.
6
Перезавантажте ноутбук. Натисніть клавіші Win і E. Після запуску провідника Windows натисніть кнопку «Властивості системи» і перейдіть за посиланням «Диспетчер пристроїв».
7
Знайдіть обладнання, виділене знаком оклику. Клікніть правою кнопкою миші по його назві та виберіть пункт "Оновити драйвери». Перейдіть до ручного режиму установки файлів, вибравши відповідне поле.
8
Тепер вкажіть каталог, куди ви завантажили файли з сайту. Повторіть цю процедуру для оновлення драйверів інших пристроїв. Якщо певні файли не підходять для потрібних пристроїв, знову відкрийте сайт фірми Toshiba і скачайте альтернативні драйвери.
9
Виконайте перезавантаження мобільного комп'ютера. Знову відкрийте меню «Диспетчер пристроїв». Якщо всі пристрої працюють стабільно, жодне з них не буде виділено знаком оклику.